Funfinne magnetna, drži pribl. 15 kg
zabavni izdelki za vaš avto
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | M-58 |
| Sila oprijema | pribl. 15 kg |
| Prodajna enota | 1 kos |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 kos. | 15,33 EUR/kos | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
zabavni izdelki za vaš avto
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | M-58 |
| Sila oprijema | pribl. 15 kg |
| Prodajna enota | 1 kos |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 kos. | 15,33 EUR/kos | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
15,33 EUR
vklj. DDV plus stroški dostave
Prosimo, izberite želeno različico.
Nogomet vas ne zanima niti najmanj, a želite svoj avto vseeno vizualno popestriti, npr. s piratsko zastavo ali napisom „Just married“? Potem izberite namesto navijaške plavuti z državno zastavo izvirno magnetno fun plavut! S svojo aerodinamično in edinstveno obliko je prava paša za oči na vašem vozilu. Magnetno držalo omogoča izjemno preprosto in varno namestitev na karoserijo. Podrobnosti o izdelku:
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| ID artikla | M-58 |
| Sila oprijema | pribl. 15 kg (pribl. 147 N) |
| Material | Plastika (odporna na vremenske vplive) |
| Velikost | 190 x 140 mm |
| Izdelano v | Nemčija |
| Izvedba | plavut |
| Teža | 120 g |
Proizvajalec: Trenutno ni na voljo. Distribucija: Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Nemčija, support@supermagnete.com
1 kos. 12,29 EUR/kos*
1 kos. 122,97 EUR/kos*
1 kos. 102,47 EUR/kos*
1 kos. 163,98 EUR/kos*
1 kos. 143,48 EUR/kos*
1 kos. 15,37 EUR/kos*