Plavut ventilatorja z magnetno zastavo države, drži pribl. 15 kg
magnetna zastavica za avto
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | M-42 |
| Sila oprijema | pribl. 15 kg |
| Prodajna enota | 1 kos |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 kos. | 12,29 EUR/kos | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
magnetna zastavica za avto
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | M-42 |
| Sila oprijema | pribl. 15 kg |
| Prodajna enota | 1 kos |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 kos. | 12,29 EUR/kos | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
12,29 EUR
vklj. DDV plus stroški dostave
Prosimo, izberite želeno različico.
Prosimo, upoštevajte: Državne zastave, ki niso več na voljo za izbor, so že razprodane in ne bodo več na zalogi.
Pokažite tudi "on the road" z izvirno navijaško plavutjo, za katero državo bije vaše navijaško srce.
Magnetna navijaška plavut je trpežna alternativa avtomobilskim zastavicam, prevlekam za ogledala in podobnim izdelkom.
Z aerodinamično in edinstveno obliko pritegne poglede na vašem avtomobilu. Magnetni nosilec omogoča izjemno preprosto in varno namestitev na pokrov motorja, prtljažna vrata ali zadnji del vozila.
Podrobnosti o izdelku:
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| ID artikla | M-42 |
| Sila oprijema | pribl. 15 kg (pribl. 147 N) |
| Material | Plastika (odporna na vremenske vplive) |
| Velikost | 190 x 140 mm |
| Izdelano v | Nemčija |
| Izvedba | plavut |
| Teža | 120 g |
Proizvajalec: Trenutno ni na voljo. Distribucija: Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Nemčija, support@supermagnete.com
1 kos. 15,33 EUR/kos*
1 kos. 15,37 EUR/kos*
1 kos. 124,05 EUR/kos*
1 kos. 156,75 EUR/kos*
1 kos. 189,66 EUR/kos*
1 kos. 233,75 EUR/kos*