Garderobni gumb bus
iz plastike, ni magnetno!
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-191 |
| Prodajna enota | 1 kos |
| Znamka: | SIRO |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 kos. | 6,10 EUR/kos | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
iz plastike, ni magnetno!
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-191 |
| Prodajna enota | 1 kos |
| Znamka: | SIRO |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 kos. | 6,10 EUR/kos | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
6,10 EUR
vklj. DDV plus stroški dostave
takoj dobavljivo
na zalogi: 150 kosov
Rok dobave: 2–5 delovnih dni
Količ.
Paša za oči v otroški sobi! Ta zeleni gumb z motivom avtobusa blagovne znamke SIRO poživi kot pohištveni ročaj predale in omare. Lahko pa ga uporabite tudi kot garderobni gumb, da bodo jakne in kape vaših otrok našle svoje mesto.
Gumb je iz plastike in ima prijetno mehko površino. Priložen je vijak za pohištveni ročaj (M4, dolžina 2,2 cm).
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| ID artikla | LIV-191 |
| EAN | 9002843408624 |
| Znamka |
|
| Dolžina | 59 mm |
| Širina | 54 mm |
| Višina | 26 mm |
| Material | Plastika, večbarvno |
| Izvedba | Garderobni gumb |
| Barva | Zeleno |
| Teža | 40 g |
Proizvajalec: SIRO Beschläge- und Metallwarenfabrik Ges.m.b.H., Spielfeldstrasse 12, 4452 Ternberg, office@siro.at
| 1 kos. | 5,01 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 4,45 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 3,95 EUR/kos* |
| od | 20 kos. | 3,69 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 3,47 EUR/kos* |
| Zahtevajte popust od 140 kos. | ||
| 1 kos. | 5,01 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 4,45 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 3,95 EUR/kos* |
| od | 20 kos. | 3,69 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 3,47 EUR/kos* |
| Zahtevajte popust od 140 kos. | ||
1 kos. 9,18 EUR/kos*
1 kos. 6,10 EUR/kos*
1 kos. 6,10 EUR/kos*
1 set 20,45 EUR/set*
1 kos. 8,15 EUR/kos*
1 kos. 6,10 EUR/kos*
1 kos. 10,20 EUR/kos*
1 kos. 9,18 EUR/kos*
1 kos. 6,10 EUR/kos*