Garderobni gumb duh
iz plastike, ni magnetno!
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-192 |
| Prodajna enota | 1 kos |
| Znamka: | SIRO |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 kos. | 6,10 EUR/kos | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
iz plastike, ni magnetno!
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-192 |
| Prodajna enota | 1 kos |
| Znamka: | SIRO |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 kos. | 6,10 EUR/kos | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
6,10 EUR
vklj. DDV plus stroški dostave
takoj dobavljivo
na zalogi: 25 kosov
Rok dobave: 2–5 delovnih dni
Količ.
Zabaven gumb v obliki navihanega duha poskrbi, da je pospravljanje takoj bolj zabavno. Gumb blagovne znamke SIRO uporabite na primer kot garderobni gumb za svoje otroke, da bodo jakne in druga oblačila našla svoje mesto. Duhec z prevezo čez oko se kot pohištveni gumb rad pošali tudi na predalih ali omarah v otroški sobi.
Gumb je iz plastike in ima prijetno mehko površino. Priložena je vijak za pohištveni ročaj (M4, dolžina 2,2 cm).
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| ID artikla | LIV-192 |
| EAN | 9002843418296 |
| Znamka |
|
| Barva | Bela |
| Dolžina | 63 mm |
| Širina | 56 mm |
| Višina | 26 mm |
| Material | Plastika, večbarvno |
| Izvedba | Garderobni gumb |
| Teža | 35 g |
Proizvajalec: SIRO Beschläge- und Metallwarenfabrik Ges.m.b.H., Spielfeldstrasse 12, 4452 Ternberg, office@siro.at
| 1 kos. | 5,01 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 4,45 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 3,95 EUR/kos* |
| od | 20 kos. | 3,69 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 3,47 EUR/kos* |
| Zahtevajte popust od 140 kos. | ||
| 1 kos. | 5,01 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 4,45 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 3,95 EUR/kos* |
| od | 20 kos. | 3,69 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 3,47 EUR/kos* |
| Zahtevajte popust od 140 kos. | ||
1 kos. 6,10 EUR/kos*
1 kos. 6,10 EUR/kos*
1 kos. 6,10 EUR/kos*
1 kos. 6,10 EUR/kos*
1 kos. 8,15 EUR/kos*
1 kos. 9,18 EUR/kos*
1 kos. 10,20 EUR/kos*
1 kos. 9,18 EUR/kos*
1 set 20,45 EUR/set*