Garderobni gumb hobotnica
iz plastike, ni magnetno!
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-190 |
| Prodajna enota | 1 kos |
| Znamka: | SIRO |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 kos. | 6,10 EUR/kos | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
iz plastike, ni magnetno!
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-190 |
| Prodajna enota | 1 kos |
| Znamka: | SIRO |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 kos. | 6,10 EUR/kos | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
6,10 EUR
vklj. DDV plus stroški dostave
takoj dobavljivo
na zalogi: 19 kosov
Rok dobave: 2–5 delovnih dni
Količ.
Zahvaljujoč gumbu v obliki prisrčne rdeče hobotnice je skrb za red takoj nekoliko zabavnejša. Gumb znamke SIRO uporabite na primer kot garderobni gumb za svoje otroke, da bodo jakne in torbe našle svoje mesto. Hobotnica se odlično obnese tudi v kopalnici kot kavelj za brisače. Lahko pa jo uporabite tudi kot pohištveni gumb, da poživite predale ali omarice v otroški sobi.
Gumb je iz plastike in ima prijetno mehko površino. Priložena je pohištvena vijak-ročica (M4, dolžina 2,2 cm).
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| ID artikla | LIV-190 |
| EAN | 9002843408686 |
| Znamka |
|
| Dolžina | 52 mm |
| Širina | 49 mm |
| Višina | 25 mm |
| Material | Plastika, večbarvno |
| Izvedba | Garderobni gumb |
| Barva | Rdeča |
| Teža | 26 g |
Proizvajalec: SIRO Beschläge- und Metallwarenfabrik Ges.m.b.H., Spielfeldstrasse 12, 4452 Ternberg, office@siro.at
| 1 kos. | 5,01 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 4,45 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 3,95 EUR/kos* |
| od | 20 kos. | 3,69 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 3,47 EUR/kos* |
| Zahtevajte popust od 140 kos. | ||
| 1 kos. | 5,01 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 4,45 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 3,95 EUR/kos* |
| od | 20 kos. | 3,69 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 3,47 EUR/kos* |
| Zahtevajte popust od 140 kos. | ||
1 kos. 6,10 EUR/kos*
1 kos. 6,10 EUR/kos*
1 kos. 6,10 EUR/kos*
1 kos. 6,10 EUR/kos*
1 kos. 10,20 EUR/kos*
1 kos. 8,15 EUR/kos*
1 kos. 9,18 EUR/kos*
1 set 20,45 EUR/set*
1 kos. 9,18 EUR/kos*