Garderobni gumb nogometna žoga
iz plastike, ni magnetno!
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-193 |
| Prodajna enota | 1 kos |
| Znamka: | SIRO |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 kos. | 6,10 EUR/kos | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
iz plastike, ni magnetno!
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-193 |
| Prodajna enota | 1 kos |
| Znamka: | SIRO |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 kos. | 6,10 EUR/kos | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
6,10 EUR
vklj. DDV plus stroški dostave
takoj dobavljivo
na zalogi: 192 kosov
Rok dobave: 2–5 delovnih dni
Količ.
Z gumbom v obliki nogometne žoge je pospravljanje takoj nekoliko zabavnejše. Gumb znamke SIRO uporabite na primer kot garderobni gumb za svoje otroke, da bodo jakne ali športna oprema našle svoje mesto. Lahko pa ga uporabite tudi kot pohištveni gumb, da popestrite predale ali omare v otroški sobi. Idealno za nogometne navdušence!
Gumb je iz plastike in ima prijetno mehko površino. V obsegu dobave je priložen vijak za pohištveni ročaj (M4, dolžina 2,2 cm).
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| ID artikla | LIV-193 |
| EAN | 9002843333674 |
| Znamka |
|
| Dolžina | 39 mm |
| Širina | 39 mm |
| Višina | 25 mm |
| Material | Plastika, večbarvno |
| Izvedba | Garderobni gumb |
| Barva | večbarvno |
| Teža | 26 g |
Proizvajalec: SIRO Beschläge- und Metallwarenfabrik Ges.m.b.H., Spielfeldstrasse 12, 4452 Ternberg, office@siro.at
| 1 kos. | 5,01 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 4,45 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 3,95 EUR/kos* |
| od | 20 kos. | 3,69 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 3,47 EUR/kos* |
| Zahtevajte popust od 140 kos. | ||
| 1 kos. | 5,01 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 4,45 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 3,95 EUR/kos* |
| od | 20 kos. | 3,69 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 3,47 EUR/kos* |
| Zahtevajte popust od 140 kos. | ||
1 kos. 6,10 EUR/kos*
1 kos. 6,10 EUR/kos*
1 kos. 6,10 EUR/kos*
1 kos. 6,10 EUR/kos*
1 set 20,45 EUR/set*
1 kos. 8,15 EUR/kos*
1 kos. 10,20 EUR/kos*
1 kos. 9,18 EUR/kos*
1 kos. 9,18 EUR/kos*