Garderobni gumb smiley
iz plastike, ni magnetno!
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-189 |
| Prodajna enota | 1 kos |
| Znamka: | SIRO |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 kos. | 6,10 EUR/kos | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
iz plastike, ni magnetno!
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-189 |
| Prodajna enota | 1 kos |
| Znamka: | SIRO |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 kos. | 6,10 EUR/kos | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
6,10 EUR
vklj. DDV plus stroški dostave
takoj dobavljivo
na zalogi: 100 kosov
Rok dobave: 2–5 delovnih dni
Količ.
Zaradi gumba v obliki prijaznega smeška je vzdrževanje reda takoj nekoliko zabavnejše. Gumb znamke SIRO lahko na primer uporabite kot garderobni gumb za svoje otroke, da bodo na njem prostor našle jakne in kape. Lahko pa ga uporabite tudi kot pohištveni gumb, da popestrite predale ali omare v otroški sobi.
Gumb je izdelan iz plastike in ima prijetno mehko površino. V obsegu dobave je priložen vijak za pohištveni ročaj (M4, dolžina 2,2 cm).
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| ID artikla | LIV-189 |
| EAN | 9002843418272 |
| Znamka |
|
| Dolžina | 52 mm |
| Širina | 51 mm |
| Višina | 25 mm |
| Material | Plastika, večbarvno |
| Izvedba | Garderobni gumb |
| Barva | Rumena |
| Teža | 34 g |
Proizvajalec: SIRO Beschläge- und Metallwarenfabrik Ges.m.b.H., Spielfeldstrasse 12, 4452 Ternberg, office@siro.at
| 1 kos. | 5,01 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 4,45 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 3,95 EUR/kos* |
| od | 20 kos. | 3,69 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 3,47 EUR/kos* |
| Zahtevajte popust od 140 kos. | ||
| 1 kos. | 5,01 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 4,45 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 3,95 EUR/kos* |
| od | 20 kos. | 3,69 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 3,47 EUR/kos* |
| Zahtevajte popust od 140 kos. | ||
1 kos. 6,10 EUR/kos*
1 kos. 9,18 EUR/kos*
1 kos. 10,20 EUR/kos*
1 kos. 6,10 EUR/kos*
1 kos. 6,10 EUR/kos*
1 kos. 9,18 EUR/kos*
1 kos. 6,10 EUR/kos*
1 kos. 8,15 EUR/kos*
1 set 20,45 EUR/set*