Magnetna vaza javor
vaza iz javorovega lesa, magnetno se oprime kovinske plošče, v darilni embalaži
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-33 |
| Prodajna enota | 1 kos |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 kos. | 20,49 EUR/kos | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
vaza iz javorovega lesa, magnetno se oprime kovinske plošče, v darilni embalaži
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-33 |
| Prodajna enota | 1 kos |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 kos. | 20,49 EUR/kos | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
20,49 EUR
vklj. DDV plus stroški dostave
takoj dobavljivo
na zalogi: 7 kosov
Rok dobave: 2–5 delovnih dni
Količ.
Filigranska in kot bi jo držala čarovnija, ta magnetna vaza iz javorja navdušuje s preprosto lepoto in domišljeno funkcionalnostjo. Vsaka vaza je v Švici skrbno ročno izdelana in poslana v diskretni darilni embalaži. Idealna za podarjanje – ali za vas same, ker je vaza tako izjemna.
Magnetna vaza meri 24 x 2,2 cm in je opremljena z odstranljivim epruvetnim kozarčkom (16 x 1,6 cm). V dnu vaze se nahaja disk magnet. Zato vaza trdno stoji na kovinski plošči (7 x 7 cm). Les izvira iz švicarskih gozdov. Ker je les naraven material, so možna odstopanja v materialnih lastnostih. Vsaka magnetna vaza je tako unikat.
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| ID artikla | LIV-33 |
| EAN | 7640155433105 |
| Širina | 22 mm |
| Debelina | 22 mm |
| Višina | 24 cm |
| Izdelano v | Švica |
| Izvedba | Vaza |
| Barva | rjava |
| Teža | 78 g |
Proizvajalec: Trenutno ni na voljo. Distribucija: Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Nemčija, support@supermagnete.com