Omarna letev
s 4 kavlji, iz nerjavnega jekla, ni magnetno!
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-184 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Znamka: | SIRO |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 20,45 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
s 4 kavlji, iz nerjavnega jekla, ni magnetno!
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-184 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Znamka: | SIRO |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 20,45 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
20,45 EUR
vklj. DDV plus stroški dostave
takoj dobavljivo
na zalogi: 343 seti
Rok dobave: 2–5 delovnih dni
Število setov
Ta garderobna letvica iz nerjavnega jekla s štirimi kljukami nudi dovolj prostora za jakne, torbice, šale, kape in še mnogo več. Garderobno letvico blagovne znamke SIRO lahko v nekaj korakih pritrdite na steno. Če želite izvrtanju lukenj izogniti, lahko letvico z gumiranimi magnetskimi sistemi pritrdite tudi na kovinske površine, na primer kovinske omare ali garderobne omarice. Če štiri kljuke ne nudijo dovolj prostora, namestite več kljukastih letvic drugo ob drugo.
V vsebini paketa sta priložena dva vijaka (M4, dolžina 2,2 cm) in dva vložka.
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| ID artikla | LIV-184 |
| EAN | 9002843378316 |
| Znamka |
|
| Dolžina | 300 mm |
| Višina | 80 mm |
| Barva | Srebrne barve |
| Razmik med vrtinami | 276 mm |
| Izvedba | Omarna letva |
| Material | nerjaveče jeklo |
| Teža | 300 g/set |
Proizvajalec: SIRO Beschläge- und Metallwarenfabrik Ges.m.b.H., Spielfeldstrasse 12, 4452 Ternberg, office@siro.at
| 1 kos. | 4,86 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 4,31 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 3,79 EUR/kos* |
| od | 20 kos. | 3,54 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 3,30 EUR/kos* |
| Zahtevajte popust od 160 kos. | ||
| 1 kos. | 4,86 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 4,31 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 3,79 EUR/kos* |
| od | 20 kos. | 3,54 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 3,30 EUR/kos* |
| Zahtevajte popust od 120 kos. | ||
| 100 kos. | 0,16 EUR/kos* |
1 kos. 26,91 EUR/kos*
1 kos. 10,20 EUR/kos*
1 kos. 9,18 EUR/kos*
1 kos. 6,10 EUR/kos*
1 kos. 6,10 EUR/kos*
1 kos. 8,15 EUR/kos*
1 kos. 6,10 EUR/kos*
1 kos. 6,10 EUR/kos*
1 kos. 30,71 EUR/kos*
1 kos. 9,18 EUR/kos*
1 kos. 8,15 EUR/kos*
1 kos. 8,15 EUR/kos*
1 kos. 8,15 EUR/kos*
1 kos. 31,01 EUR/kos*
1 kos. 6,10 EUR/kos*