Valjasti garderobni gumb
z vdolbino za prst, iz nerjavnega jekla, ni magnetno!
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-185 |
| Prodajna enota | 1 kos |
| Znamka: | SIRO |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 kos. | 8,15 EUR/kos | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
z vdolbino za prst, iz nerjavnega jekla, ni magnetno!
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-185 |
| Prodajna enota | 1 kos |
| Znamka: | SIRO |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 kos. | 8,15 EUR/kos | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
8,15 EUR
vklj. DDV plus stroški dostave
takoj dobavljivo
na zalogi: 388 kosov
Rok dobave: 2–5 delovnih dni
Količ.
Ta cilindrični garderobni gumb iz nerjavnega jekla znamke SIRO se s svojim brezčasnim dizajnom poda k vsaki opremi. V garderobi poskrbi za red kot kavelj za oblačila. Lahko pa ga uporabite tudi kot pohištveni gumb – zaradi vdolbine za prst ga je mogoče dobro prijeti. S svojo srebrno površino doda vaši omari ali predalniku prefinjen videz.
Gumb je izdelan iz brušenega nerjavnega jekla. Priložen je vijak za pohištveni ročaj (M4, dolžina 2,2 cm).
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| ID artikla | LIV-185 |
| EAN | 9002843293015 |
| Znamka |
|
| Dolžina | 15 mm |
| Širina | 15 mm |
| Višina | 22 mm |
| Material | nerjaveče jeklo |
| Barva | Srebrne barve |
| Izvedba | Garderobni gumb |
| Teža | 30 g |
Proizvajalec: SIRO Beschläge- und Metallwarenfabrik Ges.m.b.H., Spielfeldstrasse 12, 4452 Ternberg, office@siro.at
| 1 kos. | 5,01 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 4,45 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 3,95 EUR/kos* |
| od | 20 kos. | 3,69 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 3,47 EUR/kos* |
| Zahtevajte popust od 140 kos. | ||
| 1 kos. | 5,01 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 4,45 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 3,95 EUR/kos* |
| od | 20 kos. | 3,69 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 3,47 EUR/kos* |
| Zahtevajte popust od 140 kos. | ||
1 kos. 11,53 EUR/kos*
1 kos. 6,10 EUR/kos*
1 kos. 6,10 EUR/kos*
1 set 20,45 EUR/set*
1 kos. 6,10 EUR/kos*
1 kos. 6,10 EUR/kos*
1 kos. 6,10 EUR/kos*
1 kos. 10,20 EUR/kos*