Decorative magnets 'Sweetheart'
heart-shaped, set of 6
| Attribute name | Attribute value |
|---|---|
| Item number | LIV-80 |
| Unit of Sale | 1 set |
| Brand: | Trendform |
| Price | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,24 EUR/set | |
| incl. VAT plus shipping | ||
heart-shaped, set of 6
| Attribute name | Attribute value |
|---|---|
| Item number | LIV-80 |
| Unit of Sale | 1 set |
| Brand: | Trendform |
| Price | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,24 EUR/set | |
| incl. VAT plus shipping | ||
10,24 EUR
incl. VAT plus shipping
promptly deliverable
available: 99 sets
Delivery time: 2-5 business days
Number of sets
Pretty heart-shaped metal magnets from the Trendform brand. The silver-coloured hearts are perfect for attaching things that are particularly valuable to you – be it family photos, love letters or concert tickets for your favourite band. The heart magnets come in a decorative transparent box and are arranged on a metal strip so they won’t shift during shipping.
The ideal addition to the Photo rope 'Sweetheart' 1,5 m (magnets are identical) – especially when you have lost those magnets or they are not enough.
| Attribute name | Attribute value |
|---|---|
| Article ID | LIV-80 |
| EAN | 7640161868779 |
| Brand |
|
| Colour | Silver-coloured |
| Shape | Other |
| Material | Metal |
| Design | Decorative magnet |
| Length | 14 mm |
| Width | 13 mm |
| Height | 5 mm |
| Quantity per set | 6 pieces |
| Sticks to whiteboard | 9 A4 sheets |
| Motif | Heart |
| Weight | 46 g/set |
Manufacturer: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Person responsible:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Germany, [email protected]
| 1 pc. | 17,88 EUR ea.* | |
| from | 3 pcs. | 16,10 EUR ea.* |
| from | 10 pcs. | 14,51 EUR ea.* |
| from | 20 pcs. | 13,74 EUR ea.* |
| from | 40 pcs. | 13,05 EUR ea.* |
| 1 pc. | 22,45 EUR ea.* | |
| from | 3 pcs. | 20,20 EUR ea.* |
| from | 10 pcs. | 18,66 EUR ea.* |
| from | 40 pcs. | 18,25 EUR ea.* |
| from | 80 pcs. | 17,27 EUR ea.* |
| 1 pc. | 32,70 EUR ea.* | |
| from | 3 pcs. | 29,12 EUR ea.* |
| from | 10 pcs. | 23,48 EUR ea.* |
| from | 20 pcs. | 22,40 EUR ea.* |
| from | 40 pcs. | 21,43 EUR ea.* |
| 1 pc. | 15,28 EUR ea.* |
1 pc. 5,63 EUR ea.*
1 set 10,20 EUR/set*
1 set 5,12 EUR/set*
1 set 10,20 EUR/set*
1 set 10,20 EUR/set*
1 set 10,15 EUR/set*
1 set 10,15 EUR/set*
1 set 20,49 EUR/set*