Kavlji v obliki črke L, premer 5 mm
jeklo, nikljano, navoj M5
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LHK-5 |
| Prodajna enota | 10 kosov |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 10 kos. | 0,68 EUR/kos | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
jeklo, nikljano, navoj M5
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LHK-5 |
| Prodajna enota | 10 kosov |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 10 kos. | 0,68 EUR/kos | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
6,80 EUR
vklj. DDV plus stroški dostave
takoj dobavljivo
na zalogi: 4 570 kosov
Rok dobave: 2–5 delovnih dni
Količ.
Ti L-kavlji z navojem imajo premer 5 mm in jih je mogoče priviti v kateri koli izdelek z navojem M5. Odlično se podajo kot dodatna oprema k našim pritrdilnim magnetom in magnetnim sistemom. Tako lahko ustvarite nove možnosti obešanja, kjer koli jih potrebujete.
Kotni kavlji so primerni za obešanje slik z lahkimi okvirji za slike in druge dekoracije na steno ali kot kavlji za brisače, kuhinjske krpe in lahka oblačila.
Opomba: Če želite dekoracijo namestiti na strop, uporabite naše Vijaki s kavljem.
Kavlji v obliki črke L so zaradi svoje oblike primerni le za uporabo kot stenski kavlji in ne kot možnost obešanja na strop (v smeri vleka). Pri izbiri magnetov zato upoštevajte navedbo o sili premika. Podrobne informacije najdete na naši strani s pogostimi vprašanji Sila oprijema v primerjavi s silo premika.
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| ID artikla | LHK-5 |
| EAN | 7640172693162 |
| navoj | L-kavelj |
| Premer D | 5 mm |
| Dolžina stranice S | 15 mm |
| Dolžina navoja t | 8 mm |
| Ležna površina b | 10 mm |
| Velikost navoja | M5 |
| Toleranca | +/- 0,5 mm |
| Prevleka | Nikel (Ni) |
| Jeklo | Q235 (Kitajska) |
| Izvedba | L-kavelj |
| Teža | 4 g |
| PDF-podatkovni list |
Proizvajalec: Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Nemčija, support@supermagnete.com
| 1 kos. | 9,56 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 8,47 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 7,47 EUR/kos* |
| od | 20 kos. | 6,97 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 6,52 EUR/kos* |
| Zahtevajte popust od 60 kos. | ||
| 1 kos. | 4,47 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 4,02 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 3,60 EUR/kos* |
| od | 20 kos. | 3,39 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 3,20 EUR/kos* |
| Zahtevajte popust od 140 kos. | ||
| 1 kos. | 9,56 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 8,47 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 7,47 EUR/kos* |
| od | 20 kos. | 6,97 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 6,52 EUR/kos* |
| Zahtevajte popust od 60 kos. | ||
1 kos. 10,24 EUR/kos*
1 kos. 10,24 EUR/kos*
10 kos. 0,79 EUR/kos*
10 kos. 0,90 EUR/kos*
10 kos. 0,56 EUR/kos*
1 kos. 6,80 EUR/kos*
10 kos. 0,39 EUR/kos*
1 kos. 9,95 EUR/kos*
1 kos. 6,77 EUR/kos*
1 set 10,13 EUR/set*