Kavlji v obliki črke L, premer 6 mm
jeklo, ponikljano, navoj M6
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LHK-6 |
| Prodajna enota | 10 kosov |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 10 kos. | 0,79 EUR/kos | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
jeklo, ponikljano, navoj M6
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LHK-6 |
| Prodajna enota | 10 kosov |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 10 kos. | 0,79 EUR/kos | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
7,90 EUR
vklj. DDV plus stroški dostave
takoj dobavljivo
na zalogi: 13 930 kosov
Rok dobave: 2–5 delovnih dni
Količ.
Ti L-kavlji z navojem imajo premer 6 mm in jih je mogoče priviti v vsak izdelek z navojem M6. Odlično se podajo kot dodatna oprema k našim pritrdilnim magnetom in magnetnim sistemom. Tako lahko ustvarite nove možnosti obešanja, kjer koli jih potrebujete.
Kotni kavlji so primerni za obešanje slik z lahkim okvirjem za slike in druge dekoracije na steno ali kot kavlji za brisače, kuhinjske krpe in oblačila.
Opomba: Če želite dekoracijo pritrditi na strop, uporabite naše Vijačni kavlji.
Kljuke v obliki črke L so zaradi svoje oblike primerne le za uporabo kot stenske kljuke in ne kot možnost obešanja na strop (v smeri vleka). Pri izbiri magnetov zato upoštevajte podatek o sili premika. Podrobne informacije najdete na naši strani s pogostimi vprašanji Sila oprijema v primerjavi s silo premika.
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| ID artikla | LHK-6 |
| EAN | 7640172693179 |
| navoj | L-kavelj |
| Premer D | 6 mm |
| Dolžina stranice S | 15 mm |
| Dolžina navoja t | 8 mm |
| Ležna površina b | 10 mm |
| Velikost navoja | M6 |
| Toleranca | +/- 0,5 mm |
| Prevleka | Nikel (Ni) |
| Jeklo | Q235 (Kitajska) |
| Izvedba | L-kavelj |
| Teža | 5 g |
| PDF-podatkovni list |
Proizvajalec: Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Nemčija, support@supermagnete.com
| 1 kos. | 14,79 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 13,14 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 11,63 EUR/kos* |
| od | 20 kos. | 10,87 EUR/kos* |
| Zahtevajte popust od 40 kos. | ||
| 1 kos. | 8,61 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 7,80 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 7,05 EUR/kos* |
| od | 20 kos. | 6,66 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 6,32 EUR/kos* |
| Zahtevajte popust od 100 kos. | ||
| 1 kos. | 7,71 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 6,89 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 6,14 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 5,41 EUR/kos* |
| Zahtevajte popust od 80 kos. | ||
10 kos. 0,68 EUR/kos*
10 kos. 0,56 EUR/kos*
1 kos. 11,01 EUR/kos*
10 kos. 0,90 EUR/kos*
10 kos. 0,56 EUR/kos*
10 kos. 0,74 EUR/kos*
1 kos. 11,86 EUR/kos*