L-kavelj, premer 4 mm
jeklo, nikljano, navoj M4
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LHK-4 |
| Prodajna enota | 10 kosov |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 10 kos. | 0,56 EUR/kos | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
jeklo, nikljano, navoj M4
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LHK-4 |
| Prodajna enota | 10 kosov |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 10 kos. | 0,56 EUR/kos | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
5,60 EUR
vklj. DDV plus stroški dostave
takoj dobavljivo
na zalogi: 13 900 kosov
Rok dobave: 2–5 delovnih dni
Količ.
Ti L-kavlji z navojem imajo premer 4 mm in jih lahko privijete v katerikoli izdelek z navojem M4. Idealni so kot dodatna oprema za naše pritrdilne magnete in magnetne sisteme. Tako ustvarite nove možnosti obešanja, kjer koli jih potrebujete.
Kotni kavlji so primerni za obešanje manjših slik z lahkim okvirjem za slike in druge dekoracije na steno ali kot kavlji za brisače, kuhinjske krpe in oblačila.
Opomba: Če želite dekoracijo pritrditi na strop, uporabite naše Vijaki s kavljem. L-kavlji so zaradi svoje oblike primerni le kot stenski kavlji in ne kot možnost obešanja na strop (obremenitev v smeri vleka). Pri izbiri magnetov zato upoštevajte navedbo o sili premika. Podrobne informacije najdete na naši strani s pogostimi vprašanji Sila oprijema v primerjavi s silo premika.
Naš L-kavelj ima novo zasnovo. Novost je krajša naležna površina, ki zmanjšuje vzvodni učinek. Zaradi te optimizacije se lahko pri posameznih artiklih zgodi, da kot kavlja ni več povsem raven.
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| ID artikla | LHK-4 |
| EAN | 7640172693551 |
| navoj | L-kavelj |
| Premer D | 4 mm |
| Dolžina stranice S | 14 mm |
| Dolžina navoja t | 3 mm |
| Ležna površina b | 5 mm |
| Velikost navoja | M4 |
| Toleranca | +/- 0,5 mm |
| Prevleka | Nikel (Ni) |
| Jeklo | Q235 (Kitajska) |
| Izvedba | L-kavelj |
| Teža | 2,4 g |
| PDF-podatkovni list |
Proizvajalec: Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Nemčija, support@supermagnete.com
| 1 kos. | 4,14 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 3,64 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 3,17 EUR/kos* |
| od | 20 kos. | 2,94 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 2,74 EUR/kos* |
| Zahtevajte popust od 120 kos. | ||
| 1 kos. | 2,96 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 2,64 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 2,34 EUR/kos* |
| od | 20 kos. | 2,19 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 2,05 EUR/kos* |
| Zahtevajte popust od 160 kos. | ||
| 5 kos. | 1,55 EUR/kos* | |
| od | 15 kos. | 1,38 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 1,26 EUR/kos* |
| od | 80 kos. | 1,18 EUR/kos* |
| Zahtevajte popust od 260 kos. | ||
| 1 kos. | 2,48 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 2,21 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 1,96 EUR/kos* |
| od | 20 kos. | 1,83 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 1,72 EUR/kos* |
| Zahtevajte popust od 200 kos. | ||
1 set 4,37 EUR/set*
10 kos. 0,17 EUR/kos*
10 kos. 0,25 EUR/kos*
10 kos. 0,39 EUR/kos*
100 kos. 0,08 EUR/kos*
1 kos. 4,39 EUR/kos*
1 kos. 6,21 EUR/kos*
10 kos. 0,79 EUR/kos*
1 kos. 10,24 EUR/kos*
5 kos. 1,65 EUR/kos*