L-kavlji premera 7,5 mm
jeklo, nikljano, navoj M8
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LHK-8 |
| Prodajna enota | 10 kosov |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 10 kos. | 0,90 EUR/kos | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
jeklo, nikljano, navoj M8
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LHK-8 |
| Prodajna enota | 10 kosov |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 10 kos. | 0,90 EUR/kos | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
9,00 EUR
vklj. DDV plus stroški dostave
takoj dobavljivo
na zalogi: 10 410 kosov
Rok dobave: 2–5 delovnih dni
Količ.
Ti L-kavlji z navojem imajo premer 7,5 mm in jih je mogoče priviti v kateri koli izdelek z navojem M8. Odlično se obnesejo kot dodatna oprema za naše pritrdilne magnete in magnetne sisteme. Tako lahko ustvarite nove možnosti obešanja, kjer koli jih potrebujete.
Kotni kavlji so primerni za obešanje slik z okvirji za slike in druge lažje dekoracije na steno ali kot kavlji za brisače, kuhinjske krpe in vaša oblačila.
Opomba: Če želite dekoracijo pritrditi na strop, uporabite naše Vijaki s kavljem.
Zaradi svoje oblike so kavlji v obliki črke L primerni le za uporabo kot stenski kavlji in ne kot možnost obešanja na strop (v smeri vleka). Pri izbiri magnetov zato upoštevajte navedbo o sili premika. Podrobne informacije najdete na naši strani s pogostimi vprašanji Sila oprijema proti sili premika.
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| ID artikla | LHK-8 |
| EAN | 7640172693186 |
| navoj | L-kavelj |
| Premer D | 7,5 mm |
| Dolžina stranice S | 17 mm |
| Dolžina navoja t | 9 mm |
| Ležna površina b | 10 mm |
| Velikost navoja | M8 |
| Toleranca | +/- 0,5 mm |
| Prevleka | Nikel (Ni) |
| Jeklo | Q235 (Kitajska) |
| Izvedba | L-kavelj |
| Teža | 10 g |
| PDF-podatkovni list |
Proizvajalec: Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Nemčija, support@supermagnete.com
| 1 kos. | 9,06 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 8,23 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 7,45 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 6,73 EUR/kos* |
| od | 80 kos. | 6,41 EUR/kos* |
| Zahtevajte popust od 180 kos. | ||
| 1 kos. | 13,63 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 12,31 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 11,08 EUR/kos* |
| od | 20 kos. | 10,46 EUR/kos* |
| Zahtevajte popust od 60 kos. | ||
| 1 kos. | 15,59 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 14,07 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 12,71 EUR/kos* |
| od | 20 kos. | 12,05 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 11,46 EUR/kos* |
| Zahtevajte popust od 140 kos. | ||
| 1 kos. | 19,57 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 17,81 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 16,16 EUR/kos* |
| od | 20 kos. | 15,34 EUR/kos* |
| Zahtevajte popust od 50 kos. | ||
1 kos. 16,50 EUR/kos*
10 kos. 0,79 EUR/kos*
10 kos. 0,68 EUR/kos*
10 kos. 0,90 EUR/kos*
1 kos. 16,50 EUR/kos*
10 kos. 1,13 EUR/kos*
1 set 18,59 EUR/set*