Vijak z ušesom, notranji premer 19 mm
jeklo, nikljano, navoj M6
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | STE-19 |
| Prodajna enota | 10 kosov |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 10 kos. | 0,74 EUR/kos | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
jeklo, nikljano, navoj M6
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | STE-19 |
| Prodajna enota | 10 kosov |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 10 kos. | 0,74 EUR/kos | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
7,40 EUR
vklj. DDV plus stroški dostave
takoj dobavljivo
na zalogi: 11 290 kosov
Rok dobave: 2–5 delovnih dni
Količ.
Ta praktični vijak z ušesom z notranjim premerom 19 mm lahko privijete v kateri koli izdelek z navojem M6 in tako ustvarite nove možnosti pritrditve, kjer koli jih potrebujete.
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| ID artikla | STE-19 |
| EAN | 7640155438506 |
| navoj | Vrvica |
| Višina H | 50 mm |
| Notranji premer kavlja b | 19 mm |
| Dolžina navoja h | 8 mm |
| Velikost navoja | M6 |
| Toleranca | +/- 0,5 mm |
| Prevleka | Nikel (Ni) |
| Jeklo | Q235 (Kitajska) |
| Izvedba | Uho |
| Teža | 16 g |
| PDF-podatkovni list |
Proizvajalec: Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Nemčija, support@supermagnete.com
| 1 kos. | 6,56 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 5,86 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 5,22 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 4,61 EUR/kos* |
| od | 80 kos. | 4,35 EUR/kos* |
| Zahtevajte popust od 120 kos. | ||
| 1 kos. | 6,35 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 5,60 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 4,93 EUR/kos* |
| od | 20 kos. | 4,61 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 4,32 EUR/kos* |
| Zahtevajte popust od 180 kos. | ||
10 kos. 0,23 EUR/kos*
10 kos. 0,56 EUR/kos*
10 kos. 0,17 EUR/kos*
10 kos. 1,13 EUR/kos*
1 kos. 9,35 EUR/kos*
10 kos. 1,23 EUR/kos*
1 kos. 11,86 EUR/kos*
10 kos. 0,56 EUR/kos*
10 kos. 0,79 EUR/kos*
10 kos. 1,69 EUR/kos*
10 kos. 0,25 EUR/kos*