Vijak z ušesom, notranji premer 23 mm
jeklo, nikljano, navoj M8
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | STE-23 |
| Prodajna enota | 10 kosov |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 10 kos. | 1,13 EUR/kos | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
jeklo, nikljano, navoj M8
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | STE-23 |
| Prodajna enota | 10 kosov |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 10 kos. | 1,13 EUR/kos | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
11,30 EUR
vklj. DDV plus stroški dostave
takoj dobavljivo
na zalogi: 5 250 kosov
Rok dobave: 2–5 delovnih dni
Količ.
To praktično vijak z ušesom z notranjim premerom 23 mm lahko privijete v katerikoli izdelek z navojem M8 in tako ustvarite nove možnosti pritrditve, kjer koli jih potrebujete.
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| ID artikla | STE-23 |
| EAN | 7640172693285 |
| navoj | Vrvica |
| Višina H | 56 mm |
| Notranji premer kavlja b | 23 mm |
| Dolžina navoja h | 9 mm |
| Velikost navoja | M8 |
| Toleranca | +/- 0,5 mm |
| Prevleka | Nikel (Ni) |
| Jeklo | Q235 (Kitajska) |
| Izvedba | Uho |
| Teža | 40 g |
| PDF-podatkovni list |
Proizvajalec: Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Nemčija, support@supermagnete.com
| 1 kos. | 19,57 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 17,81 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 16,16 EUR/kos* |
| od | 20 kos. | 15,34 EUR/kos* |
| Zahtevajte popust od 50 kos. | ||
| 1 kos. | 15,59 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 14,07 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 12,71 EUR/kos* |
| od | 20 kos. | 12,05 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 11,46 EUR/kos* |
| Zahtevajte popust od 140 kos. | ||
| 1 kos. | 15,59 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 14,07 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 12,71 EUR/kos* |
| od | 20 kos. | 12,05 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 11,46 EUR/kos* |
| Zahtevajte popust od 140 kos. | ||
| 1 kos. | 13,63 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 12,31 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 11,08 EUR/kos* |
| od | 20 kos. | 10,46 EUR/kos* |
| Zahtevajte popust od 60 kos. | ||
10 kos. 0,90 EUR/kos*
1 kos. 2,99 EUR/kos*
1 kos. 5,56 EUR/kos*
1 kos. 8,81 EUR/kos*
10 kos. 0,90 EUR/kos*
10 kos. 0,21 EUR/kos*
1 kos. 7,83 EUR/kos*
1 PE 23,53 EUR/PE*
1 kos. 6,14 EUR/kos*
10 kos. 0,21 EUR/kos*
1 kos. 16,50 EUR/kos*
1 kos. 2,99 EUR/kos*