Vijak z ušesom, notranji premer 24 mm
jeklo, ponikljano, navoj M10
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | STE-24 |
| Prodajna enota | 10 kosov |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 10 kos. | 1,23 EUR/kos | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
jeklo, ponikljano, navoj M10
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | STE-24 |
| Prodajna enota | 10 kosov |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 10 kos. | 1,23 EUR/kos | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
12,30 EUR
vklj. DDV plus stroški dostave
takoj dobavljivo
na zalogi: 2 510 kosov
Rok dobave: 2–5 delovnih dni
Količ.
Ta priročen vijak z ušesom s 24 mm notranjim premerom lahko privijete v kateri koli izdelek z navojem M10 in tako ustvarite nove možnosti pritrditve, kjer koli jih potrebujete.
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| ID artikla | STE-24 |
| EAN | 7640172693292 |
| navoj | Vrvica |
| Višina H | 63 mm |
| Notranji premer kavlja b | 24 mm |
| Dolžina navoja h | 11 mm |
| Velikost navoja | M10 |
| Toleranca | +/- 0,5 mm |
| Prevleka | Nikel (Ni) |
| Jeklo | Q235 (Kitajska) |
| Izvedba | Uho |
| Teža | 72 g |
| PDF-podatkovni list |
Proizvajalec: Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Nemčija, support@supermagnete.com
| 1 kos. | 29,18 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 26,75 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 24,49 EUR/kos* |
| od | 20 kos. | 23,35 EUR/kos* |
| Zahtevajte popust od 40 kos. | ||
10 kos. 0,74 EUR/kos*
10 kos. 0,56 EUR/kos*
10 kos. 0,23 EUR/kos*
10 kos. 0,56 EUR/kos*
10 kos. 0,90 EUR/kos*
10 kos. 0,39 EUR/kos*