Vijaki s kavljem 4 mm notranji premer
jeklo, nikljano, navoj M3
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | STH-4 |
| Prodajna enota | 10 kosov |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 10 kos. | 0,17 EUR/kos | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
jeklo, nikljano, navoj M3
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | STH-4 |
| Prodajna enota | 10 kosov |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 10 kos. | 0,17 EUR/kos | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
1,70 EUR
vklj. DDV plus stroški dostave
takoj dobavljivo
na zalogi: 54 350 kosov
Rok dobave: 2–5 delovnih dni
Količ.
Ti praktični, majhni vijaki s kavljem s 4 mm notranjim premerom se lahko privijejo v kateri koli izdelek z navojem M3 in tako ustvarijo nove možnosti obešanja, kjer koli jih potrebujete.
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| ID artikla | STH-4 |
| EAN | 7640155438551 |
| navoj | okrogla kljuka |
| Višina H | 19,05 mm |
| Razmik odprtine kljuke a | 3,5 mm |
| Notranji premer kavlja b | 4 mm |
| Dolžina navoja h | 5 mm |
| Velikost navoja | M3 |
| Toleranca | +/- 0,5 mm |
| Prevleka | Nikel (Ni) |
| Jeklo | Q235 (Kitajska) |
| Izvedba | okrogla kljuka |
| Teža | 2 g |
| PDF-podatkovni list |
Proizvajalec: Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Nemčija, support@supermagnete.com
| 5 kos. | 1,25 EUR/kos* | |
| od | 15 kos. | 1,10 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 0,99 EUR/kos* |
| od | 80 kos. | 0,92 EUR/kos* |
| Zahtevajte popust od 280 kos. | ||
| 5 kos. | 1,47 EUR/kos* | |
| od | 15 kos. | 1,30 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 1,17 EUR/kos* |
| od | 80 kos. | 1,09 EUR/kos* |
| Zahtevajte popust od 240 kos. | ||
10 kos. 0,25 EUR/kos*
10 kos. 0,39 EUR/kos*
10 kos. 0,90 EUR/kos*
10 kos. 0,56 EUR/kos*
10 kos. 0,56 EUR/kos*
5 kos. 1,65 EUR/kos*
10 kos. 0,17 EUR/kos*
5 kos. 1,43 EUR/kos*