Vijaki s kavljem, notranji premer 14 mm
jeklo, nikljano, navoj M5
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | STH-14 |
| Prodajna enota | 10 kosov |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 10 kos. | 0,39 EUR/kos | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
jeklo, nikljano, navoj M5
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | STH-14 |
| Prodajna enota | 10 kosov |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 10 kos. | 0,39 EUR/kos | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
3,90 EUR
vklj. DDV plus stroški dostave
takoj dobavljivo
na zalogi: 80 710 kosov
Rok dobave: 2–5 delovnih dni
Količ.
Ti praktični vijaki s kavljem z notranjim premerom 14 mm se lahko privijejo v kateri koli izdelek z navojem M5 in tako ustvarijo nove možnosti obešanja, kjer koli jih potrebujete.
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| ID artikla | STH-14 |
| EAN | 7640155438520 |
| navoj | okrogla kljuka |
| Višina H | 38 mm |
| Razmik odprtine kljuke a | 11 mm |
| Notranji premer kavlja b | 14 mm |
| Dolžina navoja h | 8 mm |
| Velikost navoja | M5 |
| Toleranca | +/- 0,5 mm |
| Prevleka | Nikel (Ni) |
| Jeklo | Q235 (Kitajska) |
| Izvedba | okrogla kljuka |
| Teža | 8 g |
| PDF-podatkovni list |
Proizvajalec: Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Nemčija, support@supermagnete.com
| 1 kos. | 4,47 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 4,02 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 3,60 EUR/kos* |
| od | 20 kos. | 3,39 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 3,20 EUR/kos* |
| Zahtevajte popust od 140 kos. | ||
1 kos. 9,95 EUR/kos*
1 kos. 9,95 EUR/kos*
10 kos. 0,17 EUR/kos*
10 kos. 0,25 EUR/kos*
10 kos. 0,90 EUR/kos*
10 kos. 0,56 EUR/kos*
1 kos. 6,65 EUR/kos*
10 kos. 0,56 EUR/kos*
10 kos. 0,68 EUR/kos*
100 kos. 0,08 EUR/kos*
10 kos. 0,17 EUR/kos*
100 kos. 0,10 EUR/kos*
1 kos. 6,65 EUR/kos*
10 kos. 0,56 EUR/kos*
10 kos. 1,23 EUR/kos*