Vijaki s kavljem, notranji premer 5,5 mm
jeklo, nikljano, navoj M4
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | STH-5.5 |
| Prodajna enota | 10 kosov |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 10 kos. | 0,25 EUR/kos | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
jeklo, nikljano, navoj M4
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | STH-5.5 |
| Prodajna enota | 10 kosov |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 10 kos. | 0,25 EUR/kos | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
2,50 EUR
vklj. DDV plus stroški dostave
takoj dobavljivo
na zalogi: 244 820 kosov
Rok dobave: 2–5 delovnih dni
Količ.
Ti praktični, majhni vijaki s kavljem z 5 mm notranjim premerom se lahko privijejo v kateri koli izdelek z navojem M4 in tako ustvarijo nove možnosti za obešanje, kjer koli jih potrebujete.
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| ID artikla | STH-5.5 |
| EAN | 7640155438568 |
| navoj | okrogla kljuka |
| Višina H | 22 mm |
| Razmik odprtine kljuke a | 4 mm |
| Notranji premer kavlja b | 5,5 mm |
| Dolžina navoja h | 6 mm |
| Velikost navoja | M4 |
| Toleranca | +/- 0,5 mm |
| Prevleka | Nikel (Ni) |
| Jeklo | Q235 (Kitajska) |
| Izvedba | okrogla kljuka |
| Teža | 3 g |
| PDF-podatkovni list |
Proizvajalec: Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Nemčija, support@supermagnete.com
| 1 kos. | 2,96 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 2,64 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 2,34 EUR/kos* |
| od | 20 kos. | 2,19 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 2,05 EUR/kos* |
| Zahtevajte popust od 160 kos. | ||
| 1 kos. | 3,61 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 3,29 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 2,99 EUR/kos* |
| od | 20 kos. | 2,83 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 2,69 EUR/kos* |
| Zahtevajte popust od 180 kos. | ||
| 5 kos. | 1,55 EUR/kos* | |
| od | 15 kos. | 1,38 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 1,26 EUR/kos* |
| od | 80 kos. | 1,18 EUR/kos* |
| Zahtevajte popust od 260 kos. | ||
| 1 kos. | 4,14 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 3,64 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 3,17 EUR/kos* |
| od | 20 kos. | 2,94 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 2,74 EUR/kos* |
| Zahtevajte popust od 120 kos. | ||
1 kos. 4,39 EUR/kos*
1 kos. 6,21 EUR/kos*
10 kos. 0,90 EUR/kos*
10 kos. 0,17 EUR/kos*
100 kos. 0,08 EUR/kos*
10 kos. 0,23 EUR/kos*
10 kos. 0,56 EUR/kos*
1 set 40,96 EUR/set*
10 kos. 0,74 EUR/kos*
25 kos. 1,04 EUR/kos*
10 kos. 1,79 EUR/kos*
10 kos. 0,39 EUR/kos*
10 kos. 0,56 EUR/kos*
1 kos. 3,18 EUR/kos*
10 kos. 0,56 EUR/kos*
1 set 40,96 EUR/set*
1 set 40,96 EUR/set*