Vijaki z ušesom, notranji premer 4 mm
jeklo, nikljano, navoj M4
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | STE-4 |
| Prodajna enota | 10 kosov |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 10 kos. | 0,23 EUR/kos | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
jeklo, nikljano, navoj M4
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | STE-4 |
| Prodajna enota | 10 kosov |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 10 kos. | 0,23 EUR/kos | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
2,30 EUR
vklj. DDV plus stroški dostave
takoj dobavljivo
na zalogi: 57 020 kosov
Rok dobave: 2–5 delovnih dni
Količ.
Te praktične, majhne vijakaste ušesce s 4 mm notranjim premerom lahko privijete v vsak izdelek z navojem M4 in tako ustvarite nove možnosti pritrditve, kjer koli jih potrebujete.
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| ID artikla | STE-4 |
| EAN | 7640155438513 |
| navoj | Vrvica |
| Višina H | 22 mm |
| Notranji premer kavlja b | 4 mm |
| Dolžina navoja h | 6 mm |
| Velikost navoja | M4 |
| Toleranca | +/- 0,5 mm |
| Prevleka | Nikel (Ni) |
| Jeklo | Q235 (Kitajska) |
| Izvedba | Uho |
| Teža | 3 g |
| PDF-podatkovni list |
Proizvajalec: Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Nemčija, support@supermagnete.com
| 5 kos. | 1,55 EUR/kos* | |
| od | 15 kos. | 1,38 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 1,26 EUR/kos* |
| od | 80 kos. | 1,18 EUR/kos* |
| Zahtevajte popust od 260 kos. | ||
| 1 kos. | 2,48 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 2,21 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 1,96 EUR/kos* |
| od | 20 kos. | 1,83 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 1,72 EUR/kos* |
| Zahtevajte popust od 200 kos. | ||
| 1 kos. | 4,36 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 4,00 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 3,66 EUR/kos* |
| od | 20 kos. | 3,48 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 3,32 EUR/kos* |
| Zahtevajte popust od 180 kos. | ||
| 1 kos. | 5,97 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 5,25 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 4,60 EUR/kos* |
| od | 20 kos. | 4,27 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 3,97 EUR/kos* |
| Zahtevajte popust od 80 kos. | ||
| 1 kos. | 3,40 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 3,10 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 2,81 EUR/kos* |
| od | 20 kos. | 2,67 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 2,53 EUR/kos* |
| Zahtevajte popust od 180 kos. | ||
10 kos. 0,56 EUR/kos*
10 kos. 0,74 EUR/kos*
1 set 40,96 EUR/set*
1 set 40,96 EUR/set*
1 set 40,96 EUR/set*
10 kos. 0,17 EUR/kos*
1 set 6,19 EUR/set*
10 kos. 0,25 EUR/kos*
100 kos. 0,08 EUR/kos*
10 kos. 1,79 EUR/kos*
1 set 5,02 EUR/set*
10 kos. 1,23 EUR/kos*
1 set 4,37 EUR/set*
25 kos. 1,04 EUR/kos*
1 kos. 4,49 EUR/kos*