Barvni magneti v obliki prašičkov
magnetki za hladilnik v obliki prašičkov, set 6
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-62 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Znamka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,24 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
magnetki za hladilnik v obliki prašičkov, set 6
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-62 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Znamka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,24 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
10,24 EUR
vklj. DDV plus stroški dostave
takoj dobavljivo
na zalogi: 988 seti
Rok dobave: 2–5 delovnih dni
Število setov
Imeli ste srečo! Ta prisrčna magnetna pujskota znamke Trendform so nam do popolnosti (oziroma v našo ponudbo) ravno še manjkala. Zaradi svojih živih barv so pravi privlačniki pogledov na vsaki magnetni tabli ali hladilniku.
V akrilne figurice je vgrajen ploščat močan magnet. Tako imajo pujskoti ne le dobro oprijemljivo obliko, temveč tudi precejšnjo mero sile oprijema. Na beležni tabli pridržijo prisrčni pujskoti do 7 listov A4. Dostava poteka v kompletu po 6 kosov. Pujskoti so čudovito darilo ne le zaradi tematsko usklajene embalaže – neon barve v trenutku poskrbijo za dobro voljo.
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| ID artikla | LIV-62 |
| EAN | 7640145465628 |
| Znamka |
|
| Količina na set | 6 kos |
| Oblika | Drugo |
| Material | plastika |
| Izvedba | Razmagnetenje |
| Drži na beli tabli | 7 list A4 |
| Dolžina | 20 mm |
| Širina | 15 mm |
| Višina | 10 mm |
| Motiv | prašič |
| Barva | Mešano |
| Teža | 57 g/set |
Proizvajalec: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Odgovorna oseba:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Nemčija, [email protected]
| 1 kos. | 32,70 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 29,12 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 23,48 EUR/kos* |
| od | 20 kos. | 22,40 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 21,43 EUR/kos* |
| 1 kos. | 34,47 EUR/kos* |
| 1 kos. | 15,28 EUR/kos* |
| 1 set | 20,50 EUR/set* |
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 10,15 EUR/set*
1 set 10,15 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 10,15 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*