Črni magneti v obliki mačke
magnetki za hladilnik v obliki mačke, set 5 kosov
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-138 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Znamka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,24 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
magnetki za hladilnik v obliki mačke, set 5 kosov
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-138 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Znamka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,24 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
10,24 EUR
vklj. DDV plus stroški dostave
takoj dobavljivo
na zalogi: 35 seti
Rok dobave: 2–5 delovnih dni
Število setov
Te igrive črne mačke iščejo nov dom. So popolnoma nezahtevne za nego, ne puščajo dlake in zelo zanesljivo bedijo nad vašimi zapiski in fotografijami. Zahvaljujoč vgrajenemu disk magnetu vsaka magnetna mucka znamke Trendform drži do 3 listov A4 na mestu. Te prisrčne mucke so dobavljene v setu 5 kosov v majhni škatlici. Idealne za podariti ali preprosto obdržati zase.
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| ID artikla | LIV-138 |
| EAN | 7640169366857 |
| Znamka |
|
| Količina na set | 5 kos |
| Oblika | Drugo |
| Material | umetna smola |
| Izvedba | Razmagnetenje |
| Drži na beli tabli | 3 list A4 |
| Barva | Črna |
| Dolžina | 31 mm |
| Širina | 29 mm |
| Višina | 7 mm |
| Motiv | mačka |
| Teža | 41 g/set |
Proizvajalec: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Odgovorna oseba:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Nemčija, [email protected]
| 1 kos. | 15,28 EUR/kos* |
| 1 kos. | 32,70 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 29,12 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 23,48 EUR/kos* |
| od | 20 kos. | 22,40 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 21,43 EUR/kos* |
| 1 kos. | 5,01 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 4,58 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 4,19 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 3,82 EUR/kos* |
| od | 80 kos. | 3,66 EUR/kos* |
1 kos. 22,50 EUR/kos*
1 set 10,15 EUR/set*
1 set 10,20 EUR/set*
1 set 10,15 EUR/set*
1 set 10,15 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 kos. 15,28 EUR/kos*
1 kos. 8,10 EUR/kos*
1 set 10,15 EUR/set*