Emotikon-magneti
kvadratni magneti za dekoracijo, set 4-delni
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-88 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Znamka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,24 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
kvadratni magneti za dekoracijo, set 4-delni
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-88 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Znamka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,24 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
10,24 EUR
vklj. DDV plus stroški dostave
takoj dobavljivo
na zalogi: 31 seti
Rok dobave: 2–5 delovnih dni
Število setov
Simpatični majhni kvadratni magneti z emotikoni. Na zadnji strani simbolov je pritrjen majhen magnet. Kljub temu je sila oprijema impresivna: en sam magnet z emotikonom zanesljivo drži 8 listov A4 na beli tabli. Magneti z emotikoni blagovne znamke Trendform so na voljo v kompletu 4 kosov v diskretni plastični embalaži.
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| ID artikla | LIV-88 |
| EAN | 7640145467059 |
| Znamka |
|
| Barva | Bela |
| Količina na set | 4 kos |
| Oblika | Drugo |
| Material | plastika |
| Izvedba | Razmagnetenje |
| Drži na beli tabli | 8 list A4 |
| Dolžina | 20 mm |
| Širina | 20 mm |
| Višina | 7 mm |
| Motiv | Smeško |
| Teža | 32 g/set |
Proizvajalec: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Odgovorna oseba:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Nemčija, [email protected]
| 1 kos. | 5,01 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 4,58 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 4,19 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 3,82 EUR/kos* |
| od | 80 kos. | 3,66 EUR/kos* |
| 1 kos. | 15,28 EUR/kos* |
| 1 set | 20,50 EUR/set* |
| 1 kos. | 32,70 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 29,12 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 23,48 EUR/kos* |
| od | 20 kos. | 22,40 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 21,43 EUR/kos* |
1 kos. 1,03 EUR/kos*
1 set 9,16 EUR/set*
1 set 10,15 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 kos. 15,33 EUR/kos*
1 set 10,15 EUR/set*
1 set 16,30 EUR/set*
1 set 4,00 EUR/set*