Geko-magneti
magnetki za hladilnik v obliki gekona, set 6
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-87 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Znamka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,24 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
magnetki za hladilnik v obliki gekona, set 6
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-87 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Znamka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,24 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
10,24 EUR
vklj. DDV plus stroški dostave
takoj dobavljivo
na zalogi: 44 seti
Rok dobave: 2–5 delovnih dni
Število setov
Če vprašate nas, so gekoni najprisrčnejša bitja na planetu. Še ljubši pa so številni magnetni sorodniki iz naše spletne trgovine! Na srečo naši gecko magneti znamke Trendform niso tako plašni kot pravi živalski prijatelji in svojo nalogo držala za zapiske jemljejo resno.
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| ID artikla | LIV-87 |
| EAN | 7640161867161 |
| Znamka |
|
| Širina | 22 mm |
| Oblika | Drugo |
| Material | umetna smola |
| Izvedba | Razmagnetenje |
| Dolžina | 34 mm |
| Višina | 8 mm |
| Količina na set | 6 kos |
| Motiv | Gekon |
| Barva | Mešano |
| Teža | 66 g/set |
Proizvajalec: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Odgovorna oseba:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Nemčija, [email protected]
| 1 kos. | 15,28 EUR/kos* |
| 1 kos. | 32,70 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 29,12 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 23,48 EUR/kos* |
| od | 20 kos. | 22,40 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 21,43 EUR/kos* |
| 1 set | 20,50 EUR/set* |
1 set 10,15 EUR/set*
1 set 10,20 EUR/set*
1 set 10,15 EUR/set*
1 set 14,25 EUR/set*
1 set 10,15 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 10,15 EUR/set*
1 kos. 12,20 EUR/kos*
1 set 10,24 EUR/set*