Gobji magneti
magnetki za hladilnik v obliki gob, set 5 kosov
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-205 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Znamka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,15 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
magnetki za hladilnik v obliki gob, set 5 kosov
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-205 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Znamka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,15 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
10,15 EUR
vklj. DDV plus stroški dostave
takoj dobavljivo
na zalogi: 42 seti
Rok dobave: 2–5 delovnih dni
Število setov
Majhni gobji magneti znamke Trendform bodo vašo kuhinjo spremenili v čarobni gozd. Amanite morda delujejo strupeno, vendar so neškodljive. Ti magnetki na hladilnik so idealno darilo za vsakega ljubitelja gob. Dekorativni magneti niso le okrasni, temveč na vašem hladilniku trdno držijo razglednice, fotografije, nakupovalne sezname ali do 4 liste formata A4. Dekorativni gobji magneti so na voljo v setu po 5 kosov.
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| ID artikla | LIV-205 |
| EAN | 7640420951952 |
| Znamka |
|
| Količina na set | 5 kos |
| Oblika | Drugo |
| Material | umetna smola |
| Izvedba | Razmagnetenje |
| Drži na beli tabli | 4 list A4 |
| Barva | belo-rdeče |
| Širina | 28 mm |
| Višina | 28 mm |
| Motiv | Goba |
| Teža | 63 g/set |
Proizvajalec: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Odgovorna oseba:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Nemčija, [email protected]
| 1 kos. | 15,28 EUR/kos* |
| 1 kos. | 32,70 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 29,12 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 23,48 EUR/kos* |
| od | 20 kos. | 22,40 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 21,43 EUR/kos* |
| 1 kos. | 34,47 EUR/kos* |
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 10,15 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 10,15 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 10,15 EUR/set*