Gradniki magneti „Classic“
z vprešanimi magneti, pisano razvrščeno, set 14
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-111 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Znamka: | Flux Objects |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 11,28 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
z vprešanimi magneti, pisano razvrščeno, set 14
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-111 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Znamka: | Flux Objects |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 11,28 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
11,28 EUR
vklj. DDV plus stroški dostave
takoj dobavljivo
na zalogi: 125 seti
Rok dobave: 2–5 delovnih dni
Število setov
Nikakor ne le igrača za velike otroke! Pisani gradniki znamke Flux Objects v sedmih živahnih barvah se ne le zaskočijo skupaj, temveč zaradi vtisnjenega neodim magneta zlahka držijo tudi 5 listov v formatu A4 na feromagnetnih podlagah. Tako so kot nalašč za obešanje zapiskov in opomnikov na hladilnik ali magnetno steno.
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| ID artikla | LIV-111 |
| EAN | 4260074030617 |
| Znamka |
|
| Količina na set | 14 kos |
| Material | plastika |
| Izvedba | Razmagnetenje |
| Drži na beli tabli | 5 list |
| Višina | 11 mm |
| Širina | 15 mm |
| Dolžina | 15 mm |
| Motiv | gradnik |
| Barva | Mešano |
| Oblika | Kvadratno |
| Teža | 27 g/set |
Proizvajalec: Dachdeckermarkt Rhein Ruhr GmbH & Co. KG, Wickingstr. 27, 45886 Gelsenkirchen, info@flux-objects.de
| 1 kos. | 32,70 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 29,12 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 23,48 EUR/kos* |
| od | 20 kos. | 22,40 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 21,43 EUR/kos* |
| 1 kos. | 23,22 EUR/kos* |
| 1 kos. | 19,22 EUR/kos* |
| 1 set | 20,50 EUR/set* |
| 1 kos. | 9,18 EUR/kos* |
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 10,15 EUR/set*
1 set 17,33 EUR/set*
1 set 10,15 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 10,15 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*