Mačji magneti
magnetki za hladilnik v obliki mačk, set 6
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-64 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Znamka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,24 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
magnetki za hladilnik v obliki mačk, set 6
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-64 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Znamka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,24 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
10,24 EUR
vklj. DDV plus stroški dostave
takoj dobavljivo
na zalogi: 14 seti
Rok dobave: 2–5 delovnih dni
Število setov
Mačke vedno prinašajo srečo, ne glede na to, ali so bele, črne ali sive! Priročno ti ljubki mačji magneti znamke Trendform varno držijo vaše zapiske in razglednice na vsaki kovinski podlagi. Majhen vgrajen disk magnet namreč vsako od teh mačk spremeni v pravega malčka z veliko močjo.
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| ID artikla | LIV-64 |
| EAN | 7640161867123 |
| Znamka |
|
| Količina na set | 6 kos |
| Oblika | Drugo |
| Material | umetna smola |
| Izvedba | Razmagnetenje |
| Drži na beli tabli | 7 list A4 |
| Dolžina | 22 mm |
| Širina | 13 mm |
| Višina | 13 mm |
| Motiv | mačka |
| Barva | večbarvno |
| Teža | 68 g/set |
Proizvajalec: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Odgovorna oseba:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Nemčija, [email protected]
| 1 kos. | 22,45 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 20,20 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 18,66 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 18,25 EUR/kos* |
| od | 80 kos. | 17,27 EUR/kos* |
| 1 kos. | 7,50 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 6,90 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 6,35 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 5,83 EUR/kos* |
| od | 80 kos. | 5,61 EUR/kos* |
| 1 kos. | 15,28 EUR/kos* |
| 1 kos. | 32,70 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 29,12 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 23,48 EUR/kos* |
| od | 20 kos. | 22,40 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 21,43 EUR/kos* |
1 set 10,15 EUR/set*
1 kos. 22,50 EUR/kos*
1 set 10,20 EUR/set*
1 kos. 8,10 EUR/kos*
1 set 10,24 EUR/set*
1 kos. 15,28 EUR/kos*
1 set 10,24 EUR/set*