Magnethaken „Kitty Cat“ multicolor
z upogljivimi nogami kot kavelj, set 2 kosov, mačke
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-227/katzen |
| Prodajna enota | 1 kos |
| Znamka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 kos. | 10,15 EUR/kos | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
z upogljivimi nogami kot kavelj, set 2 kosov, mačke
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-227/katzen |
| Prodajna enota | 1 kos |
| Znamka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 kos. | 10,15 EUR/kos | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
10,15 EUR
vklj. DDV plus stroški dostave
takoj dobavljivo
na zalogi: 41 kosov
Rok dobave: 2–5 delovnih dni
Z magnetnimi kavlji znamke Trendform v obliki mačk in surikat dobite po dva pokončna pomočnika za hladilnik ali magnetno tablo. Živali hitro zaznajo nered in ga odpravijo. Magnetski kavlji namreč trdno držijo zapiske, nakupovalne sezname in fotografije, upogljive noge teh prisrčnih štirinožcev pa služijo kot kavlji. Na njih obesite kuhinjske krpe, kuharske pripomočke ali tudi pisarniške pripomočke.
Prisrčni mačji magneti „Kitty Cat“ multicolor so čudovito darilo za ljubitelje mačk, dekorativni kavlji „Meerkat“ v obliki surikat pa so kot nalašč za ljubitelje safarijev.
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| ID artikla | LIV-227/katzen |
| EAN | 7640420952300 |
| Znamka |
|
| Motiv | mačka |
| Barva | večbarvno |
| Količina na set | 2 kos |
| Oblika | Drugo |
| Material | plastika |
| Dolžina | 130 mm |
| Širina | 50 mm |
| Višina | 5 mm |
| Izvedba | Z oblikovnim kavljem |
| Teža | 90 g |
Proizvajalec: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Odgovorna oseba:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Nemčija, [email protected]
| 1 kos. | 15,28 EUR/kos* |
| 1 kos. | 32,70 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 29,12 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 23,48 EUR/kos* |
| od | 20 kos. | 22,40 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 21,43 EUR/kos* |
1 kos. 15,28 EUR/kos*
1 kos. 9,79 EUR/kos*
1 set 9,87 EUR/set*
1 kos. 12,20 EUR/kos*
1 kos. 9,79 EUR/kos*
1 set 10,20 EUR/set*
1 kos. 8,10 EUR/kos*
1 kos. 9,79 EUR/kos*
1 kos. 9,79 EUR/kos*
1 kos. 5,07 EUR/kos*
1 set 10,15 EUR/set*
1 kos. 9,79 EUR/kos*