Magneti klovnskih rib
magnetki za hladilnik v obliki rib, set 6 kosov
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-58 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Znamka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,24 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
magnetki za hladilnik v obliki rib, set 6 kosov
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-58 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Znamka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,24 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
10,24 EUR
vklj. DDV plus stroški dostave
takoj dobavljivo
na zalogi: 54 seti
Rok dobave: 2–5 delovnih dni
Število setov
Nemo in njegovi prijatelji iščejo nov dom. Magnetne ribice ne dajejo prednosti niti grebenu niti laguni, temveč preprosto kovinski podlagi. Pisan jatec ribic bi lahko kmalu naselil vaš hladilnik ali vašo magnetno tablo ter poskrbel, da boste imeli red med vsemi listki.
V akrilne figurice je vgrajen diskasti močan magnet. Tako ribji magneti znamke Trendform nimajo le dobro oprijemljive oblike, temveč tudi solidno mero sile oprijema. Mere magnetnih živalskih figuric so 25 x 15 x 19 mm. Dostava je v kompletu po 6 kosov. Ribji magneti so lepo darilo tudi zaradi tematsko usklajene embalaže.
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| ID artikla | LIV-58 |
| EAN | 7640145467783 |
| Znamka |
|
| Količina na set | 6 kos |
| Oblika | Drugo |
| Material | plastika |
| Izvedba | Razmagnetenje |
| Drži na beli tabli | 7 list A4 |
| Dolžina | 25 mm |
| Širina | 19 mm |
| Višina | 15 mm |
| Motiv | riba |
| Barva | Mešano |
| Teža | 53 g/set |
Proizvajalec: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Odgovorna oseba:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Nemčija, [email protected]
| 1 kos. | 22,45 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 20,20 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 18,66 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 18,25 EUR/kos* |
| od | 80 kos. | 17,27 EUR/kos* |
| 1 kos. | 32,70 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 29,12 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 23,48 EUR/kos* |
| od | 20 kos. | 22,40 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 21,43 EUR/kos* |
| 1 set | 20,50 EUR/set* |
| 1 kos. | 5,01 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 4,58 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 4,19 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 3,82 EUR/kos* |
| od | 80 kos. | 3,66 EUR/kos* |
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 10,20 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 10,20 EUR/set*
1 set 10,15 EUR/set*
1 set 10,15 EUR/set*
1 set 14,25 EUR/set*