Magneti pingvini
magnetki za hladilnik v obliki pingvina, set 6 kosov
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-66 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Znamka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,24 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
magnetki za hladilnik v obliki pingvina, set 6 kosov
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-66 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Znamka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,24 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
10,24 EUR
vklj. DDV plus stroški dostave
takoj dobavljivo
na zalogi: 28 seti
Rok dobave: 2–5 delovnih dni
Število setov
Pingvini slovijo po svojih plavalnih veščinah. Nekatere vrste pingvinov so tako dolgo v vodi, da jim na hrbtu zrastejo alge! Na hladilniku pa pingvinski magneti znamke Trendform zagotovo ne bodo “pognali mahu”, temveč bodo vaše zapiske in razglednice zanesljivo in brez drsenja razstavili. Majhen disk magnet namreč vsakega pingvina spremeni v malega silaka.
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| ID artikla | LIV-66 |
| EAN | 7640161867147 |
| Znamka |
|
| Količina na set | 6 kos |
| Oblika | Drugo |
| Material | umetna smola |
| Izvedba | Razmagnetenje |
| Drži na beli tabli | 7 list A4 |
| Dolžina | 21 mm |
| Širina | 20 mm |
| Višina | 18 mm |
| Motiv | Pingvin |
| Barva | večbarvno |
| Teža | 68 g/set |
Proizvajalec: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Odgovorna oseba:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Nemčija, [email protected]
| 1 kos. | 32,70 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 29,12 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 23,48 EUR/kos* |
| od | 20 kos. | 22,40 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 21,43 EUR/kos* |
| 1 kos. | 5,01 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 4,58 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 4,19 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 3,82 EUR/kos* |
| od | 80 kos. | 3,66 EUR/kos* |
| 1 kos. | 15,28 EUR/kos* |
| 1 kos. | 34,47 EUR/kos* |
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 kos. 10,15 EUR/kos*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 14,25 EUR/set*
1 set 10,15 EUR/set*
1 set 10,15 EUR/set*
1 set 10,15 EUR/set*