Magneti v obliki ježa
magnetke za hladilnik v obliki ježa, set 6 kosov
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-135 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Znamka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,24 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
magnetke za hladilnik v obliki ježa, set 6 kosov
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-135 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Znamka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,24 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
10,24 EUR
vklj. DDV plus stroški dostave
takoj dobavljivo
na zalogi: 35 seti
Rok dobave: 2–5 delovnih dni
Število setov
Prisrčna mala družinica ježev ni ne nočno dejavna ne boječa se ljudi, živalice pa lahko brez vsakršne skrbi tudi primete. Najraje se ježki-magneti znamke Trendform zadržujejo ob zapiskih in razglednicah, saj se tam počutijo najbolje.
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| ID artikla | LIV-135 |
| EAN | 7640169365904 |
| Znamka |
|
| Količina na set | 6 kos |
| Oblika | Drugo |
| Material | umetna smola |
| Izvedba | Razmagnetenje |
| Drži na beli tabli | 3 list A4 |
| Barva | rjava |
| Dolžina | 26 mm |
| Širina | 15 mm |
| Višina | 17 mm |
| Motiv | jež |
| Teža | 68 g/set |
Proizvajalec: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Odgovorna oseba:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Nemčija, [email protected]
| 1 kos. | 15,28 EUR/kos* |
| 1 set | 20,50 EUR/set* |
| 1 kos. | 32,70 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 29,12 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 23,48 EUR/kos* |
| od | 20 kos. | 22,40 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 21,43 EUR/kos* |
1 set 10,15 EUR/set*
1 kos. 8,70 EUR/kos*
1 set 5,12 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 10,15 EUR/set*
1 set 17,33 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 10,15 EUR/set*