Magneti v obliki krave
magnetki za hladilnik v obliki krave, 6-delni set
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-65 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Znamka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,24 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
magnetki za hladilnik v obliki krave, 6-delni set
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-65 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Znamka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,24 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
10,24 EUR
vklj. DDV plus stroški dostave
takoj dobavljivo
na zalogi: 13 seti
Rok dobave: 2–5 delovnih dni
Število setov
Tem prikupnim kravicam se je težko upreti. Majhen, a močan neodim magnet poskrbi, da vsaka krava trdno drži počitniške pozdrave na razglednici. Vsak set 6 magnetkov v obliki krave znamke Trendform je poslan v ljubki embalaži, zato je idealen za darilo.
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| ID artikla | LIV-65 |
| EAN | 7640161867116 |
| Znamka |
|
| Količina na set | 6 kos |
| Oblika | Drugo |
| Material | umetna smola |
| Izvedba | Razmagnetenje |
| Drži na beli tabli | 7 list A4 |
| Dolžina | 20 mm |
| Širina | 17 mm |
| Višina | 15 mm |
| Motiv | Krava |
| Barva | večbarvno |
| Teža | 78 g/set |
Proizvajalec: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Odgovorna oseba:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Nemčija, [email protected]
| 1 kos. | 34,47 EUR/kos* |
| 1 kos. | 32,70 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 29,12 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 23,48 EUR/kos* |
| od | 20 kos. | 22,40 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 21,43 EUR/kos* |
| 1 kos. | 15,28 EUR/kos* |
| 1 kos. | 7,50 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 6,90 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 6,35 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 5,83 EUR/kos* |
| od | 80 kos. | 5,61 EUR/kos* |
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 kos. 18,56 EUR/kos*
1 set 5,12 EUR/set*
1 set 10,15 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 10,15 EUR/set*
1 set 10,15 EUR/set*
1 kos. 18,56 EUR/kos*