Magneti v obliki pikapolonice
magnetki za hladilnik v obliki pikapolonice, set 6-delni
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-53 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Znamka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,24 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
magnetki za hladilnik v obliki pikapolonice, set 6-delni
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-53 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Znamka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,24 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
10,24 EUR
vklj. DDV plus stroški dostave
takoj dobavljivo
na zalogi: 28 seti
Rok dobave: 2–5 delovnih dni
Število setov
Ti prisrčni pikapolonice iz umetne smole kot prinašalke sreče širijo dobro razpoloženje in vam hkrati odlično služijo kot magneti. In kdo ve, morda vam pikasti korenjaki res prinesejo srečo – in kot je znano, vsakemu prav pride vsaj malo sreče. Magneti v obliki pikapolonic znamke Trendform so dobavljeni v kompletu po 6 kosov v ustrezni darilni embalaži. Idealno torej, da z darilom nekomu pokažete, kako zelo mu želite srečo.
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| ID artikla | LIV-53 |
| EAN | 7640145467776 |
| Znamka |
|
| Količina na set | 6 kos |
| Oblika | Drugo |
| Material | umetna smola |
| Izvedba | Razmagnetenje |
| Drži na beli tabli | 8 list A4 |
| Barva | Rdeča |
| Dolžina | 20 mm |
| Širina | 17 mm |
| Višina | 10 mm |
| Motiv | pikapolonica |
| Teža | 49 g/set |
Proizvajalec: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Odgovorna oseba:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Nemčija, [email protected]
| 1 kos. | 32,70 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 29,12 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 23,48 EUR/kos* |
| od | 20 kos. | 22,40 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 21,43 EUR/kos* |
| 1 kos. | 22,45 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 20,20 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 18,66 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 18,25 EUR/kos* |
| od | 80 kos. | 17,27 EUR/kos* |
| 1 set | 20,50 EUR/set* |
1 set 10,15 EUR/set*
1 set 10,20 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 10,15 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 10,15 EUR/set*