Magneti veverica
magnetki za hladilnik v obliki veverice, set 5 kosov
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | SALE-128 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Znamka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 5,12 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
magnetki za hladilnik v obliki veverice, set 5 kosov
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | SALE-128 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Znamka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 5,12 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
5,12 EUR
vklj. DDV plus stroški dostave
takoj dobavljivo
na zalogi: 321 seti
Rok dobave: 2–5 delovnih dni
Število setov
Ta vesela veveričja druščina se že veseli uporabe na hladilnikih in magnetnih tablah. Tam pazijo, da vaše beležke in fotografije ostanejo, kjer jim je mesto. In seveda tudi na to, da jim zbrani lešniki ne izginejo.
Ljubke veveričje magnete znamke Trendform izdelujejo iz umetne smole, na hrbtni strani pa ima vsak po en majhen, močan disk magnet. Dekorativni magneti so dobavljeni v setu po 5 kosov.
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| ID artikla | SALE-128 |
| EAN | 7640169363863 |
| Znamka |
|
| Količina na set | 5 kos |
| Oblika | Drugo |
| Material | umetna smola |
| Izvedba | Razmagnetenje |
| Drži na beli tabli | 5 list |
| Barva | rjava |
| Dolžina | 24 mm |
| Širina | 17 mm |
| Višina | 15 mm |
| Motiv | veverica |
| Teža | 67 g/set |
Proizvajalec: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Odgovorna oseba:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Nemčija, [email protected]
| 1 kos. | 7,50 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 6,90 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 6,35 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 5,83 EUR/kos* |
| od | 80 kos. | 5,61 EUR/kos* |
| 1 set | 20,50 EUR/set* |
| 1 kos. | 34,47 EUR/kos* |
| 1 kos. | 32,70 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 29,12 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 23,48 EUR/kos* |
| od | 20 kos. | 22,40 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 21,43 EUR/kos* |