Magneti z enorogom
magnetki za hladilnik v obliki samoroga, belo-roza, set 5 kosov
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-115 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Znamka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,24 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
magnetki za hladilnik v obliki samoroga, belo-roza, set 5 kosov
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-115 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Znamka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,24 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
10,24 EUR
vklj. DDV plus stroški dostave
takoj dobavljivo
na zalogi: 24 seti
Rok dobave: 2–5 delovnih dni
Število setov
Vedno bodite to, kar ste! Razen če ste lahko samorog, potem bodite samorog!
Ti čudoviti magneti za dekoracijo znamke Trendform v tipičnem samorogovskem slogu širijo neskončno mero veselja, lahkotnosti, svobode in ljubezni. Poleg tega z močnim vgrajenim neodim magnetom brez težav držijo več listov formata A4 tudi na gladkih površinah.
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| ID artikla | LIV-115 |
| EAN | 7640169363887 |
| Znamka |
|
| Količina na set | 5 kos |
| Oblika | Drugo |
| Material | umetna smola |
| Izvedba | Razmagnetenje |
| Drži na beli tabli | 4 list A4 |
| Dolžina | 26 mm |
| Širina | 23 mm |
| Višina | 12 mm |
| Motiv | samorog |
| Barva | večbarvno |
| Teža | 67 g/set |
Proizvajalec: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Odgovorna oseba:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Nemčija, [email protected]
| 1 kos. | 22,45 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 20,20 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 18,66 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 18,25 EUR/kos* |
| od | 80 kos. | 17,27 EUR/kos* |
| 1 set | 20,50 EUR/set* |
| 1 kos. | 32,70 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 29,12 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 23,48 EUR/kos* |
| od | 20 kos. | 22,40 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 21,43 EUR/kos* |
1 kos. 8,70 EUR/kos*
1 set 14,25 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 10,15 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 kos. 10,15 EUR/kos*
1 set 11,84 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 kos. 22,50 EUR/kos*
1 set 10,15 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 kos. 15,33 EUR/kos*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 10,15 EUR/set*
1 set 10,15 EUR/set*
1 kos. 18,56 EUR/kos*
1 set 10,24 EUR/set*