Magnetke na hladilnik "Chess"
v obliki šahovskih figur, set 6 kosov
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-179 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Znamka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,15 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
v obliki šahovskih figur, set 6 kosov
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-179 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Znamka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,15 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
10,15 EUR
vklj. DDV plus stroški dostave
takoj dobavljivo
na zalogi: 20 seti
Rok dobave: 2–5 delovnih dni
Število setov
S hladilniškimi magneti „Chess“ v obliki šahovskih figur se šahovska igra z klasične šahovnice preseli na vaš hladilnik ali na magnetno tablo. Medtem ko izvajate prefinjene napade in odprtja, ti dekorativni magneti Trendform trdno držijo sezname za nakupovanje in sezname opravil. Tudi razglednice in fotografije ti dekorativni magneti postavijo v mat, saj proti njihovi sili oprijema nimajo nobenih možnosti in ostanejo na svojem mestu.
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| ID artikla | LIV-179 |
| EAN | 7640420951235 |
| Znamka |
|
| Količina na set | 6 kos |
| Oblika | Drugo |
| Material | umetna smola |
| Izvedba | Razmagnetenje |
| Drži na beli tabli | 6 list A4 |
| Višina | 36 mm |
| Premer | 16 mm |
| Motiv | šah |
| Barva | Mešano |
| Teža | 70 g/set |
Proizvajalec: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Odgovorna oseba:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Nemčija, [email protected]
| 1 kos. | 32,70 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 29,12 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 23,48 EUR/kos* |
| od | 20 kos. | 22,40 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 21,43 EUR/kos* |
| 1 kos. | 7,50 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 6,90 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 6,35 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 5,83 EUR/kos* |
| od | 80 kos. | 5,61 EUR/kos* |
| 1 kos. | 15,28 EUR/kos* |
| 1 kos. | 34,47 EUR/kos* |
1 set 11,28 EUR/set*
1 set 10,15 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 10,15 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 13,23 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*