Magnetke na hladilnik „Weekdays“
z dnevi v tednu, set 7 kosov
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-221 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Znamka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,20 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
z dnevi v tednu, set 7 kosov
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-221 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Znamka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,20 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
10,20 EUR
vklj. DDV plus stroški dostave
takoj dobavljivo
na zalogi: 72 seti
Rok dobave: 2–5 delovnih dni
Število setov
S pisanimi „Weekdays“ magneti za hladilnik blagovne znamke Trendform boste vnesli red v kaos. Vsak magnet tega pisanega 7-delnega seta predstavlja en dan v tednu. Tako magneti za hladilnik ponujajo praktično rešitev za tedensko načrtovanje doma ali v pisarni.
Z tedenskimi, družinskimi, čistilnimi ali jedilniki ipd. boste naredili konec neorganiziranosti. Če pride do sprememb, lahko magnete preprosto prestavite. Zaradi živahnih barv dekorativni magneti na hladilniku ali magnetni tabli lepo izstopajo. Neodim magneti pri tem na feromagnetnih površinah zadržijo do 6 listov formata A4.
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| ID artikla | LIV-221 |
| EAN | 7640161861169 |
| Znamka |
|
| Količina na set | 7 kos |
| Material | Neodim/PVC |
| Izvedba | Razmagnetenje |
| Drži na beli tabli | 6 list A4 |
| Premer | 25 mm |
| Višina | 10 mm |
| Oblika | Okroglo |
| Barva | Mešano |
| Motiv | Črke |
| Teža | 78 g/set |
Proizvajalec: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Odgovorna oseba:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Nemčija, [email protected]
| 1 kos. | 32,70 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 29,12 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 23,48 EUR/kos* |
| od | 20 kos. | 22,40 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 21,43 EUR/kos* |
| 1 kos. | 5,01 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 4,58 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 4,19 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 3,82 EUR/kos* |
| od | 80 kos. | 3,66 EUR/kos* |
| 1 kos. | 15,28 EUR/kos* |
1 set 4,00 EUR/set*
1 set 5,04 EUR/set*
1 set 5,34 EUR/set*
1 set 14,31 EUR/set*
1 set 11,17 EUR/set*
1 set 10,15 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 12,29 EUR/set*
1 set 30,71 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*