Magnetke za hladilnik „Camper“
v obliki kamperja, mešane barve, set s 5 kosi
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-156 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Znamka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,24 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
v obliki kamperja, mešane barve, set s 5 kosi
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-156 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Znamka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,24 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
10,24 EUR
vklj. DDV plus stroški dostave
takoj dobavljivo
na zalogi: 35 seti
Rok dobave: 2–5 delovnih dni
Število setov
To prebudi počitniški občutek. S temi magneti v obliki majhnih počitniških kombijev znamke Trendform lahko svoje fotografije in druge počitniške spomine še posebej lepo predstavite. Tudi zapiske ali nakupovalne sezname lahko s pisanimi magneti „Camper“ pritrdite na feromagnetne površine. Magnetke na hladilnik „Camper“ prejmete v kompletu 5 kosov v dekorativni embalaži.
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| ID artikla | LIV-156 |
| EAN | 7640172691694 |
| Znamka |
|
| Količina na set | 5 kos |
| Oblika | Drugo |
| Material | umetna smola |
| Izvedba | Razmagnetenje |
| Drži na beli tabli | 4 list A4 |
| Barva | Mešano |
| Dolžina | 25 mm |
| Širina | 13 mm |
| Višina | 15 mm |
| Motiv | Avtomobil |
| Teža | 84 g/set |
Proizvajalec: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Odgovorna oseba:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Nemčija, [email protected]
| 1 kos. | 32,70 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 29,12 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 23,48 EUR/kos* |
| od | 20 kos. | 22,40 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 21,43 EUR/kos* |
| 1 set | 20,50 EUR/set* |
| 1 kos. | 31,78 EUR/kos* (63,56EUR/liter) | |
| od | 3 kos. | 28,86 EUR/kos* (57,72EUR/liter) |
| od | 10 kos. | 26,25 EUR/kos* (52,50EUR/liter) |
| od | 20 kos. | 24,96 EUR/kos* (49,92EUR/liter) |
| od | 40 kos. | 23,84 EUR/kos* (47,68EUR/liter) |
1 set 10,15 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 10,15 EUR/set*
1 kos. 12,20 EUR/kos*
1 set 10,15 EUR/set*
1 kos. 15,74 EUR/kos*
1 set 10,24 EUR/set*
1 kos. 43,01 EUR/kos*
1 kos. 12,20 EUR/kos*
1 set 10,15 EUR/set*
1 kos. 12,15 EUR/kos*