Magnetki za hladilnik „Baby Turtle“
v obliki želve, komplet 6
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-229 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Znamka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,20 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
v obliki želve, komplet 6
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-229 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Znamka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,20 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
10,20 EUR
vklj. DDV plus stroški dostave
takoj dobavljivo
na zalogi: 68 seti
Rok dobave: 2–5 delovnih dni
Število setov
Prisrčni magnetki za hladilnik „Baby Turtle“ znamke trendform v vaš vsakdan vnesejo veselo mero podvodnega šarma. Najboljše pri prikupni žabji želve ekipi: ne potrebujejo ne vode ne listov solate in vse leto skrbijo za dobro voljo na vseh feromagnetnih površinah. Dekorativni magneti trdno držijo vaše zapiske, fotografije in do 6 listov A4. V setu po 5 kosov so magneti v obliki želv tudi čudovita ideja za darilo za vse, ki imajo radi igrive dodatke za dom.
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| ID artikla | LIV-229 |
| EAN | 7640420953819 |
| Znamka |
|
| Količina na set | 6 kos |
| Material | umetna smola |
| Izvedba | Razmagnetenje |
| Drži na beli tabli | 6 list A4 |
| Višina | 8 mm |
| Širina | 18 mm |
| Dolžina | 20 mm |
| Oblika | Drugo |
| Barva | večbarvno |
| Teža | 55 g/set |
Proizvajalec: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Odgovorna oseba:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Nemčija, [email protected]
| 1 kos. | 32,70 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 29,12 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 23,48 EUR/kos* |
| od | 20 kos. | 22,40 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 21,43 EUR/kos* |
| 1 kos. | 44,03 EUR/kos* |
| 1 kos. | 15,28 EUR/kos* |
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 14,25 EUR/set*
1 set 11,84 EUR/set*
1 kos. 15,69 EUR/kos*
1 set 10,15 EUR/set*
1 kos. 22,50 EUR/kos*