Magnetki za hladilnik „Balloon“
v obliki balona, set 5 kosov
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-178 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Znamka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,15 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
v obliki balona, set 5 kosov
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-178 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Znamka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,15 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
10,15 EUR
vklj. DDV plus stroški dostave
takoj dobavljivo
na zalogi: 23 seti
Rok dobave: 2–5 delovnih dni
Število setov
Ti pisani magneti za hladilnik v obliki toplozračnih balonov bodo v vaš dom vnesli pustolovski duh. Ne glede na to, ali v kuhinji, pisarni ali otroški sobi – ti balonski magneti blagovne znamke Trendform povsod najdejo pristanek. Na feromagnetnih površinah, kot so magnetne table, bele table ali hladilnik, zanesljivo držijo nakupovalne sezname, razglednice, kratka sporočila in do šest listov formata A4. Tako vaši seznami in slike ne poletijo proč skupaj z balonom, temveč ostanejo na svojem mestu.
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| ID artikla | LIV-178 |
| EAN | 7640420951228 |
| Znamka |
|
| Količina na set | 5 kos |
| Oblika | Drugo |
| Material | umetna smola |
| Izvedba | Razmagnetenje |
| Drži na beli tabli | 6 list A4 |
| Dolžina | 30 mm |
| Širina | 20 mm |
| Višina | 10 mm |
| Motiv | Balon |
| Barva | večbarvno |
| Teža | 68 g/set |
Proizvajalec: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Odgovorna oseba:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Nemčija, [email protected]
| 1 kos. | 32,70 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 29,12 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 23,48 EUR/kos* |
| od | 20 kos. | 22,40 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 21,43 EUR/kos* |
| 1 kos. | 5,01 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 4,58 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 4,19 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 3,82 EUR/kos* |
| od | 80 kos. | 3,66 EUR/kos* |
| 1 kos. | 31,78 EUR/kos* (63,56EUR/liter) | |
| od | 3 kos. | 28,86 EUR/kos* (57,72EUR/liter) |
| od | 10 kos. | 26,25 EUR/kos* (52,50EUR/liter) |
| od | 20 kos. | 24,96 EUR/kos* (49,92EUR/liter) |
| od | 40 kos. | 23,84 EUR/kos* (47,68EUR/liter) |
1 set 14,25 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 kos. 12,20 EUR/kos*
1 set 10,15 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 10,15 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 10,20 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 10,15 EUR/set*
1 set 10,15 EUR/set*