Magnetki za hladilnik „Buddha“
v obliki Bude, 5-delni set
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-215 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Znamka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,20 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
v obliki Bude, 5-delni set
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-215 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Znamka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,20 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
10,20 EUR
vklj. DDV plus stroški dostave
takoj dobavljivo
na zalogi: 128 seti
Rok dobave: 2–5 delovnih dni
Število setov
S temi zlato obarvanimi Buddha magneti znamke Trendform boste na svojo magnetno tablo vnesli kanček zena. V pisarni ali doma bodo umirjeni Bude zanesljivo držali vaše zapiske, fotografije in nakupovalne sezname na mestu. Mini Bude v kompletu po pet so pakirane v dekorativni embalaži in se tako odpravijo na pot k vam.
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| ID artikla | LIV-215 |
| EAN | 7640420952843 |
| Znamka |
|
| Količina na set | 5 kos |
| Material | plastika |
| Izvedba | Razmagnetenje |
| Oblika | Drugo |
| Drži na beli tabli | 6 list A4 |
| Dolžina | 30 mm |
| Širina | 15 mm |
| Višina | 19 mm |
| Barva | Zlate barve |
| Motiv | Buda |
| Teža | 67 g/set |
Proizvajalec: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Odgovorna oseba:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Nemčija, [email protected]
| 1 kos. | 32,70 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 29,12 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 23,48 EUR/kos* |
| od | 20 kos. | 22,40 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 21,43 EUR/kos* |
| 1 kos. | 7,50 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 6,90 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 6,35 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 5,83 EUR/kos* |
| od | 80 kos. | 5,61 EUR/kos* |
| 1 kos. | 22,45 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 20,20 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 18,66 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 18,25 EUR/kos* |
| od | 80 kos. | 17,27 EUR/kos* |
| 1 set | 20,50 EUR/set* |