Magnetki za hladilnik „Cube Neon“
v obliki kocke, mešane barve, set 4 kosov
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-181 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Znamka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 17,33 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
v obliki kocke, mešane barve, set 4 kosov
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-181 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Znamka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 17,33 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
17,33 EUR
vklj. DDV plus stroški dostave
takoj dobavljivo
na zalogi: 21 seti
Rok dobave: 2–5 delovnih dni
Število setov
V teh neonsko obarvanih magnetnih dekoracijah blagovne znamke Trendform se skrivajo majhni, a zelo močni kockasti magneti. Posamezen magnet lahko na beli tabli pritrdi do 24 listov A4 ali pa na hladilniku zadrži vaše razglednice, zapiske in fotografije. Hladilne magnete „Cube Neon“ prejmete kot set 4 kosov z magnetom v modri, rožnati, zeleni in rumeni barvi. Tako bodo majhne magnetne kocke vašemu uradu ali kuhinji dodale barvo in veselje.
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| ID artikla | LIV-181 |
| EAN | 7640420951273 |
| Znamka |
|
| Količina na set | 4 kos |
| Material | Silikon |
| Izvedba | Razmagnetenje |
| Drži na beli tabli | 24 list A4 |
| Dolžina | 10 mm |
| Širina | 10 mm |
| Višina | 10 mm |
| Oblika | Kocka |
| Barva | Mešano |
| Teža | 60 g/set |
Proizvajalec: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Odgovorna oseba:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Nemčija, [email protected]
| 1 kos. | 41,01 EUR/kos* |
| 1 kos. | 51,21 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 49,16 EUR/kos* |
| od | 5 kos. | 47,11 EUR/kos* |
| 1 kos. | 15,28 EUR/kos* |
| 1 kos. | 34,47 EUR/kos* |
1 set 16,30 EUR/set*
1 set 10,15 EUR/set*
1 set 11,28 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 13,23 EUR/set*
1 set 10,15 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 10,15 EUR/set*
1 kos. 5,63 EUR/kos*
1 set 10,24 EUR/set*
1 kos. 15,69 EUR/kos*