Magnetki za hladilnik „Cute“
v obliki živali, set 6-delni
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-180 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Znamka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,15 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
v obliki živali, set 6-delni
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-180 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Znamka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,15 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
10,15 EUR
vklj. DDV plus stroški dostave
takoj dobavljivo
na zalogi: 27 seti
Rok dobave: 2–5 delovnih dni
Število setov
Neverjetno, kaj lahko dober frizerski podvig naredi pri tako puhastih živalskih ritkah. Tudi če vam psi in panda nastavijo svoje zadnjice, magneti za hladilnik „Cute“ blagovne znamke Trendform v celoti upravičijo svoje ime. Vsak od teh prikupnih živalskih pomočnikov z vgrajenim magnetom trdno drži fotografije, zapiske in do 6 listov A4 na feromagnetnih površinah. Jasen primer „cuteness overdose“!
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| ID artikla | LIV-180 |
| EAN | 7640420951242 |
| Znamka |
|
| Količina na set | 6 kos |
| Oblika | Drugo |
| Material | umetna smola |
| Izvedba | Razmagnetenje |
| Drži na beli tabli | 6 list A4 |
| Dolžina | 20 mm |
| Širina | 22 mm |
| Višina | 13 mm |
| Motiv | pes |
| Barva | Mešano |
| Teža | 72 g/set |
Proizvajalec: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Odgovorna oseba:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Nemčija, [email protected]
| 1 kos. | 55,16 EUR/kos* (55,16EUR/liter) | |
| od | 3 kos. | 49,83 EUR/kos* (49,83EUR/liter) |
| od | 10 kos. | 45,11 EUR/kos* (45,11EUR/liter) |
| od | 20 kos. | 42,80 EUR/kos* (42,80EUR/liter) |
| od | 40 kos. | 40,80 EUR/kos* (40,80EUR/liter) |
| 1 kos. | 22,45 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 20,20 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 18,66 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 18,25 EUR/kos* |
| od | 80 kos. | 17,27 EUR/kos* |
| 1 kos. | 32,70 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 29,12 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 23,48 EUR/kos* |
| od | 20 kos. | 22,40 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 21,43 EUR/kos* |
| 1 set | 20,50 EUR/set* |
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 10,15 EUR/set*
1 kos. 15,28 EUR/kos*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 5,07 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 10,15 EUR/set*
1 set 10,15 EUR/set*
1 set 10,15 EUR/set*
1 set 10,15 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*