Magnetki za hladilnik „Kroko“
v obliki krokodila, zeleno, set 5 kosov
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-154 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Znamka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,24 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
v obliki krokodila, zeleno, set 5 kosov
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-154 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Znamka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,24 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
10,24 EUR
vklj. DDV plus stroški dostave
takoj dobavljivo
na zalogi: 6 seti
Rok dobave: 2–5 delovnih dni
Število setov
Pozor, grizejo! Ti majhni zeleni krokodilji magneti vas sicer ne bodo ugriznili, bodo pa zagrabili vaše zapiske in fotografije ter jih ne bodo več izpustili. Majhen magnet na trebuščku krokodilov poskrbi za zanesljiv oprijem na feromagnetnih površinah. Magneti za hladilnik „Kroko“ znamke Trendform so na voljo v kompletu 5 kosov v dekorativni embalaži.
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| ID artikla | LIV-154 |
| EAN | 7640169369551 |
| Znamka |
|
| Količina na set | 5 kos |
| Oblika | Drugo |
| Material | umetna smola |
| Izvedba | Razmagnetenje |
| Drži na beli tabli | 4 list A4 |
| Barva | Zeleno |
| Dolžina | 35 mm |
| Višina | 14 mm |
| Motiv | Krokodil |
| Teža | 69 g/set |
Proizvajalec: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Odgovorna oseba:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Nemčija, [email protected]
| 1 kos. | 7,50 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 6,90 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 6,35 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 5,83 EUR/kos* |
| od | 80 kos. | 5,61 EUR/kos* |
| 1 kos. | 32,70 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 29,12 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 23,48 EUR/kos* |
| od | 20 kos. | 22,40 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 21,43 EUR/kos* |
| 1 kos. | 34,47 EUR/kos* |
1 set 14,25 EUR/set*
1 kos. 12,20 EUR/kos*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 11,84 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 10,15 EUR/set*
1 set 10,15 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*