Magnetki za hladilnik „Ledena raketa“
v obliki ledene lučke, komplet 5 kosov
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-204 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Znamka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,15 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
v obliki ledene lučke, komplet 5 kosov
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-204 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Znamka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,15 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
10,15 EUR
vklj. DDV plus stroški dostave
takoj dobavljivo
na zalogi: 104 seti
Rok dobave: 2–5 delovnih dni
Število setov
Si želite poletja? Te magnetke na hladilnik v obliki „Raketenglace“, kultnega švicarskega sladoleda na palčki, prinesejo poletje v vašo kuhinjo. In to skozi vse leto! Magneti podjetja Trendform v obliki ledene lučke niso le dekorativni, temveč na feromagnetnih površinah zanesljivo držijo zapiske, fotografije ali do 4 liste formata A4. Zato so ti okrasni magneti sladka skrivnost za vsako kuhinjo.
A pozor: Ti majhni magneti vzbujajo željo po sladkih pregrehah! Obstaja nevarnost, da vas ob vsakem pogledu na hladilnik popade neustavljiva želja po raketni ledeni lučki.
Mimogrede: Sladoled na palčki v obliki belo-oranžne rakete je bil ustvarjen leta 1969 ob Apolo misijah in tudi danes v Švici ne manjka na policah z izdelki iz sladoleda.
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| ID artikla | LIV-204 |
| EAN | 7640420951945 |
| Znamka |
|
| Količina na set | 5 kos |
| Oblika | Drugo |
| Material | umetna smola |
| Izvedba | Razmagnetenje |
| Drži na beli tabli | 4 list A4 |
| Barva | večbarvno |
| Dolžina | 34 mm |
| Širina | 16 mm |
| Višina | 3 mm |
| Motiv | sladoled |
| Teža | 63 g/set |
Proizvajalec: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Odgovorna oseba:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Nemčija, [email protected]
| 1 kos. | 32,70 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 29,12 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 23,48 EUR/kos* |
| od | 20 kos. | 22,40 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 21,43 EUR/kos* |
| 1 set | 20,50 EUR/set* |
1 set 10,15 EUR/set*
1 set 10,15 EUR/set*
1 set 5,12 EUR/set*
1 set 20,45 EUR/set*
1 set 10,15 EUR/set*
1 kos. 9,79 EUR/kos*
1 set 17,33 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 10,15 EUR/set*
1 set 10,15 EUR/set*
1 set 10,20 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 14,30 EUR/set*