Magnetki za hladilnik „Shoe“
v obliki čevlja, set 5 kosov
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-214 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Znamka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,20 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
v obliki čevlja, set 5 kosov
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-214 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Znamka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,20 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
10,20 EUR
vklj. DDV plus stroški dostave
takoj dobavljivo
na zalogi: 84 seti
Rok dobave: 2–5 delovnih dni
Število setov
Magneti na hladilnik „Shoe“ blagovne znamke Trendform prinesejo kultne klasike iz 2000-ih na vaš hladilnik. Navdihnjeni z ikoničnimi čevlji, so clogi na voljo v 5 živahnih barvah. Medtem ko pravi slovijo po legendarnem udobju pri nošenju, ti magneti na hladilnik zanesljivo držijo nakupovalne sezname, zapiske in do 6 listov A4. Popolno kot darilo za oboževalce kultnih čevljev ali kot privlačen poudarek na vašem hladilniku.
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| ID artikla | LIV-214 |
| EAN | 7640420952850 |
| Znamka |
|
| Količina na set | 5 kos |
| Material | umetna smola |
| Izvedba | Razmagnetenje |
| Oblika | Drugo |
| Drži na beli tabli | 6 list A4 |
| Dolžina | 30 mm |
| Širina | 15 mm |
| Višina | 14 mm |
| Barva | Mešano |
| Motiv | Čevlji |
| Teža | 70 g/set |
Proizvajalec: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Odgovorna oseba:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Nemčija, [email protected]
| 1 kos. | 32,70 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 29,12 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 23,48 EUR/kos* |
| od | 20 kos. | 22,40 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 21,43 EUR/kos* |
| 1 kos. | 33,78 EUR/kos* |
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 10,15 EUR/set*
1 set 10,20 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 10,15 EUR/set*