Magnetki za hladilnik „Star“
v obliki zvezde, iz visokosijajnega kromiranega jekla, set 6-delni
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-222 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Znamka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,20 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
v obliki zvezde, iz visokosijajnega kromiranega jekla, set 6-delni
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-222 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Znamka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,20 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
10,20 EUR
vklj. DDV plus stroški dostave
takoj dobavljivo
na zalogi: 60 seti
Rok dobave: 2–5 delovnih dni
Število setov
S hladilniškimi magneti „Star“ znamke Trendform boste na svoj hladilnik ali magnetno tablo prinesli osebno zvezdnato nebo. Majhne kovinske zvezde z močnimi neodim magneti tekmujejo v sijaju, ko držijo vaše zapiske, nakupovalne sezname ali fotografije, in so vidne že od daleč. In to brez teleskopa!
Dekorativni magneti na ferromagnetnih površinah zanesljivo držijo do 8 listov A4. Če je kakšen magnet vendarle preobremenjen z maso predmeta, ki ga drži, in pade, je to kot utrinek. V tem primeru si smete nekaj zaželeti. Morda se vam želja uresniči?
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| ID artikla | LIV-222 |
| EAN | 7640145463594 |
| Znamka |
|
| Količina na set | 6 kos |
| Material | Kovina |
| Izvedba | Razmagnetenje |
| Drži na beli tabli | 8 list A4 |
| Premer | 15 mm |
| Višina | 5 mm |
| Oblika | zvezda |
| Barva | Srebro |
| Motiv | Zvezda |
| Teža | 33 g/set |
Proizvajalec: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Odgovorna oseba:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Nemčija, [email protected]
| 1 kos. | 32,70 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 29,12 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 23,48 EUR/kos* |
| od | 20 kos. | 22,40 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 21,43 EUR/kos* |
| 1 kos. | 15,28 EUR/kos* |
| 1 kos. | 5,01 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 4,58 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 4,19 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 3,82 EUR/kos* |
| od | 80 kos. | 3,66 EUR/kos* |
1 kos. 17,90 EUR/kos*
1 kos. 22,50 EUR/kos*
1 set 14,25 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 kos. 15,69 EUR/kos*
1 set 10,15 EUR/set*
1 kos. 22,50 EUR/kos*
1 set 10,15 EUR/set*
1 set 10,15 EUR/set*
1 set 14,25 EUR/set*