Magnetki za hladilnik „Telefon“
magnetni sponki v obliki roke, set 4
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-231 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Znamka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,20 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
magnetni sponki v obliki roke, set 4
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-231 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Znamka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,20 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
10,20 EUR
vklj. DDV plus stroški dostave
takoj dobavljivo
na zalogi: 78 seti
Rok dobave: 2–5 delovnih dni
Število setov
Magnetki za hladilnik „Handy“ v črni in beli barvi znamke trendform so prava najdba za vaš dom. V obliki malih pomočljivih rok držijo magnetne sponke zanesljivo na mestu svinčnike, kable ali ključe. Zahvaljujoč prožnemu gumi materialu ti magneti vztrajno pomagajo tako v kuhinji kot tudi na delovnem mestu in zanesljivo pritrdijo drobne predmete na feromagnetne površine.
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| ID artikla | LIV-231 |
| EAN | 7640420953826 |
| Znamka |
|
| Količina na set | 4 kos |
| Material | Guma |
| Izvedba | Razmagnetenje |
| Višina | 22 mm |
| Dolžina | 29 mm |
| Širina | 21 mm |
| Oblika | Drugo |
| Barva | črno-belo |
| Teža | 69 g/set |
Proizvajalec: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Odgovorna oseba:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Nemčija, [email protected]
| 1 kos. | 32,70 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 29,12 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 23,48 EUR/kos* |
| od | 20 kos. | 22,40 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 21,43 EUR/kos* |
| 1 set | 20,50 EUR/set* |
1 kos. 10,15 EUR/kos*
1 set 10,15 EUR/set*
1 set 17,33 EUR/set*
1 set 13,23 EUR/set*
1 set 10,15 EUR/set*
1 kos. 15,28 EUR/kos*
1 kos. 8,10 EUR/kos*